XXVII. ročník

27. ročník se uskuteční 5. - 7. 5. 2018 (sobota až pondělí).
Hrát se bude v kategoriích

  • Mladší žačky (2005 a mladší)
  • Minižačky 6+1 (2007 a mladší)
  • Minižačky 4+1 (2008 a 2009) - kategorie Amatér - bez výsledků 
  • Minižačky 4+1 (2008 a 2009 ) - kategorie Profi - s počítáním výsledků a o medaile
  • Přípravka 4+1 (2010 a mladší) - v této kategorii opět bez výsledků

Přihlášená družstva

Mladší žačky (2005 a mladší)

  1. HC Háje Praha
  2. FK Hvězda Cheb
  3. HK Slavia VŠ Plzeň
  4. Sokol Vršovice
  5. Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  6. Házená Jindřichův Hradec
  7. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart
  8. HBC Strakonice 1921
  9. DHC Slavia Praha červená
  10. DHC Slavia Praha modrá
  11. SVČ Ledeč nad Sázavou
  12. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  13. HC Zlín
  14. TJ Sokol Písek A
  15. TJ Sokol Písek B
  16. DHC Plzeň A
  17. DHC Plzeň B

Minižačky 6+1 (2007 a mladší)

  1. FK Hvězda Cheb
  2. Házená Jindřichův Hradec
  3. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart
  4. HBC Strakonice 1921
  5. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  6. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  7. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  8. DHC Slavia Praha I (startovné uhrazeno)
  9. DHC Slavia Praha II (startovné uhrazeno)
  10. HC Junior Zlín A
  11. HC Junior Zlín B

Minižačky 4+1 (2008 a 2009 ) - kategorie Profi - na výsledky 

  1. FK Hvězda Cheb
  2. Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  3. HBC Strakonice 1921
  4. SVČ Ledeč nad Sázavou
  5. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  6. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)

Minižačky 4+1 (2008 a 2009) - kategorie Amatér - bez výsledků 

  1. FK Hvězda Cheb
  2. Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  3. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart
  4. HBC Strakonice 1921
  5. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  6. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  7. DHC Slavia Praha (startovné uhrazeno)
  8. TJ Sokol Písek

Přípravka 4+1 (2010 a mladší) - bez výsledků

  1.  Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  2. HBC Strakonice 1921
  3. Čertice - DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  4. Černí Andílci - DHK Baník Most(startovné uhrazeno)
  5. DHC Slavia Praha (startovné uhrazeno)
  6. TJ Sokol Písek
  7. Divoženky - DHC Plzeň 
  8. Příšerky s. r. o. - DHC Plzeň