XXVII. ročník

27. ročník se uskuteční 5. - 7. 5. 2018 (sobota až pondělí).
Hrát se bude v kategoriích

  • Mladší žačky (2005 a mladší)
  • Minižačky 6+1 (2007 a mladší)
  • Minižačky 4+1 (2008 a 2009) - kategorie Amatér - bez výsledků 
  • Minižačky 4+1 (2008 a 2009 ) - kategorie Profi - s počítáním výsledků a o medaile
  • Přípravka 4+1 (2010 a mladší) - v této kategorii opět bez výsledků

Přihlášená družstva

Mladší žačky (2005 a mladší)

  1. HC Háje Praha (startovné uhrazeno)
  2. FK Hvězda Cheb (startovné uhrazeno)
  3. HK Slavia VŠ Plzeň (startovné uhrazeno)
  4. Sokol Vršovice (startovné uhrazeno)
  5. Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  6. Házená Jindřichův Hradec (startovné uhrazeno)
  7. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart (startovné uhrazeno)
  8. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  9. DHC Slavia Praha červená (startovné uhrazeno)
  10. DHC Slavia Praha modrá (startovné uhrazeno)
  11. SVČ Ledeč nad Sázavou (startovné uhrazeno)
  12. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  13. HC Zlín (startovné uhrazeno)
  14. TJ Sokol Písek A (startovné uhrazeno)
  15. TJ Sokol Písek B (startovné uhrazeno)
  16. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  17. TJ Slavoj Tachov A (startovné uhrazeno)
  18. TJ Slavoj Tachov B (startovné uhrazeno)
  19. TJ Sokol Kobylisy A (startovné uhrazeno)
  20. TJ Sokol Kobylisy B (startovné uhrazeno)
  21. DHC Plzeň A
  22. DHC Plzeň B

Minižačky 6+1 (2007 a mladší)

  1. Hvězdičky FK Hvězda Cheb (startovné uhrazeno
  2. Házená Jindřichův Hradec (startovné uhrazeno)
  3. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart (startovné uhrazeno)
  4. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  5. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  6. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  7. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  8. DHC Slavia Praha I (startovné uhrazeno)
  9. DHC Slavia Praha II (startovné uhrazeno)
  10. HC Junior Zlín A (startovné uhrazeno)
  11. HC Junior Zlín B (startovné uhrazeno)
  12. Rafanky Házená Rokycany (startovné uhrazeno)
  13. HK Slavia VŠ Plzeň (startovné uhrazeno)
  14. HC Háje Praha (startovné uhrazeno)
  15. TJ Sokol Písek A (startovné uhrazeno)
  16. TJ Sokol Písek B (startovné uhrazeno)
  17. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  18. TJ Slavoj Tachov (startovné uhrazeno)
  19. TJ Sokol Kobylisy (startovné uhrazeno)
  20. DHC Plzeň A
  21. DHC Plzeň B

Minižačky 4+1 (2008 a 2009 ) - kategorie Profi - na výsledky 

  1. Hvězdičky Cheb (startovné uhrazeno)
  2. Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  3. SVČ Ledeč nad Sázavou (startovné uhrazeno)
  4. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  5. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  6. HK Slavia VŠ Plzeň A (startovné uhrazeno)
  7. HK Slavia VŠ Plzeň B (startovné uhrazeno)
  8. HC Háje Praha (startovné uhrazeno)
  9. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  10. TJ Slavoj Tachov (startovné uhrazeno)
  11. TJ Sokol Kobylisy (startovné uhrazeno)
  12. DHC Plzeň A
  13. DHC Plzeň B

Minižačky 4+1 (2008 a 2009) - kategorie Amatér - bez výsledků 

  1. Hvězdičky Cheb (startovné uhrazeno)
  2. Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  3. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart (startovné uhrazeno)
  4. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  5. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  6. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  7. DHC Slavia Praha (startovné uhrazeno)
  8. TJ Sokol Písek A (startovné uhrazeno)
  9. TJ Sokol Písek B (startovné uhrazeno)
  10. Rokytky Házená Rokycany (stasrtovné uhrazeno)
  11. HK Slavia VŠ Plzeň (startovné uhrazeno)
  12. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  13. DHC Plzeň A
  14. DHC Plzeň B

Přípravka 4+1 (2010 a mladší) - bez výsledků

  1. Svišti z Milevska - Handball Club Milevsko (startovné uhrazeno)
  2. Stráčata - HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  3. Čertice - DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  4. Černí Andílci - DHK Baník Most(startovné uhrazeno)
  5. Dračice - DHC Slavia Praha (startovné uhrazeno)
  6. Žirafy - TJ Sokol Písek (startovné uhrazeno)
  7. Rokytičky - Házená Rokycany (startovné uhrazeno)
  8. Žabky - HC Háje Praha (startovné uhrazeno)
  9. Vážky - TJ Sokol Kobylisy II (startovné uhrazeno)
  10. Divoženky - DHC Plzeň 
  11. Příšerky s. r. o. - DHC Plzeň