Ročník 2019

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2019

XXVIII. ročníku turnaje se zúčastnilo v termínu 4. - 6. 5. 2019 celkem rekordních 88 družstev.
Celkem 907 hráček odehrálo 452 utkání a vstřelilo 4800 gólů (nejsou započteny branky z kategorie Přípravka a Mini 4+1 Amatér, kde se nehrálo na výsledky).
  • 29 družstev v kategorii mladších žaček (346 hráček odehrálo 149 utkání a vstřelilo 2825 gólů)
  • 21 družstev v kategorii minižačky 6+1 (245 hráček odehrálo 105 utkání a vstřelilo 1138 gólů)
  • 10 družstev v kategorii minižačky 4+1 Profi (94 hráček odehrálo 45 utkání a vstřelilo 837 gólů)
  • 13 družstev v kategorii minižačky 4+1 Amatér (104 hráček odehrálo 78 utkání)
  • 15 družstev v kategorii přípravka 4+1 (118 hráček odehrálo 75 utkání)
Vítězem Superpoháru pro nejúspěšnější klub se stal Sokol Písek.

Mladší žačky 

  1. DHC Slavia Praha I - Natálie Starostová
  2. Sokol Písek A - Emma Zelenková
  3. HC Zlín A - Monika Masarová
  4. HC Milevsko - Lenka Matějková
  5. Jiskra Havlíčkův Brod - Šárka Kudlová
  6. HC Háje Praha I - Adéla Valová
  7. Házená JIndiřchův Hradec - Natálie Zabilková
  8. Slavoj Tachov A - Tereza Kocandová
  9.  HBC Strakonice 1921 - Nela Šulcová
  10. DHC Plzeň A - Eliška Baumruková
  11. Sokol Vršovice - Michaela Dobšová
  12. Černí Andělé - Anna Marková
  13. TJ Sokol Kobylisy II žlutá - Dominika Dererová
  14. TJ Astra Praha - Petra Mihalová
  15. FK Hvězda Cheb A - Julie Kupčíková
  16. DHK Baník Most - Natálie Valoušková
  17. DHC Slavia Praha II - Kristýna Ježková
  18. TJ Kovofiniš Ledeš nad Sázavou - Tereza Dobšovičová
  19. Sokol Písek B - Jana Kuchtová
  20. TJ Sokol Lázně Kynžvart - Klaudie Rampová
  21. DHC Plzeň B - Marie Šantorová
  22. HK Slavia VŠ Plzeň - Ilona Vnoučková
  23. HC Háje Praha II - Simona Kantůrková
  24. Házená Rokycany - Kateřina Wolfová
  25. DHK Slavolj Žirovnice - Kamila Brtníková
  26. DHK Zora Olomouc - Laura Jančová
  27. Slavoj Tachov B - Karolína Joselevičová
  28. TJ Sokol Kobylisy II černá - Anna Trnková
  29. FK Hvězda Cheb B - Kája Knotková
Fair play: DHK Zora Olomouc
Nejlepší hráčka: Stella Ťupová (TJ Sokol Písek A)
Nejlepší střelkyně: Tereza Pražáková - 68 gólů (FK Hvězda Cheb A)
Nejlepší brankářka: Nikol Ondroušková - DHC Slavia Praha I  

 Minižačky 6+1

  1. Sokol Písek A - Tereza Končelíková
  2. HC Háje Praha A - Sára Dvořáková
  3. DHC Plzeň A - Barbora Hanzlíková 
  4. Černí Andělé - Nikola Vozková
  5. HK Slavia VŠ Plzeň I - Valérie Vojtová
  6. DHC Slavia Praha I - Anička Hrabánková
  7. TJ Astra Praha - Denisa Dostálová
  8. TJ Sokol Lázně Kynžvart - Nina Salajková
  9. DHK Slavoj Žirovnice - Emma Hesová
  10. FK Hvězda Cheb - Natálie Vítová
  11. Sokol Kobylisy II - Zuzana Kozmíková
  12. HBC Strakonice 1921 - Veronika Němcová
  13. HC Milevsko - Kristýna Džermanská
  14. DHC Slavia Praha II - Bety Skaláková
  15. Sokol Vršovice - Tereza Uhlířová
  16. DHK Baník Most - Zuzana Marková
  17. HC Háje Praha B - Adéla Ernestová
  18. Sokol Písek B - Anna Polášková
  19. HK Slavia VŠ Plzeň II - Julie Mocková
  20. Slavoj Tachov - Lucie Burešová
  21. Sokol Písek C - Klára Nováková

Fair play: TJ Sokol Kobylisy II

Nejlepší hráčka: Natálie Vostárková (Černí Andělé)

Nejlepší střelkyně: Denisa Hejlová - 48 gólů (TJ Sokol Písek A)

Nejlepší brankářka - Elen Nykodémová

Minižačky 4+1 Profi 

  1. HK Slavia VŠ Plzeň - Eliška Turečková
  2. DHC Plzeň - Lúca Rittichová
  3. Házená JIndřichův Hradec - Bára Šapčková
  4. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - Barbora Šimková
  5. TJ ČZ Strakonice -  Amálka Machová
  6. Handball CLub Milevsko - SImona Stejskalová
  7. HC Háje Praha - Sofie Uchytilová
  8. DHC SLavia Praha - Ella Chodounská
  9. Házená Rokycany - Amálka Halašková
  10. TJ Astra Praha - Ella Uhrinová  

Minižačky 4+1 Amatér

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky: 

  • Black Angel´s (Strupčice) - Lucie Dočekalová
  • TJ ČZ Strakonice - Eliška Hokrová
  • SOkol Písek - Kateřina  Brožová
  • SLavoj Tachov - Marie Šlápotová
  • DHC Slavia Praha - Sára Freislerová
  • TJ Astra Praha - Ema Gretschlerová
  • DHK Baník Most- Tereza Prokešová
  • TJ Sokol Lázně Kynžvart - Evelína Martínková
  • Černí Andělé - Andrea Vrabcová
  • FK Hvězda Cheb - Bára Čechová
  • Sokol Kobylisy II - Lucka Staňková
  • DHC Plzeň A - Gábinka Růžičková
  • DHC Plzeň B - Natálie Dlesková

Přípravka

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky: 

  • Milevské Opičky (Handball Club Milevsko) - Štěpánka Janouchová
  • Raketoví bouráci (TJ SOkol Lázně Kynžvart) - Natálie Hurtuková
  • Hvězdičky (FK Hvězda Cheb) - Nela Nečekalová
  • Rumplíci (TJ ČZ Strakonice) - Lucie Barborková
  • Mostečenky (DHK Baník Most) - Dorotka Peterková
  • Andělky (DHK Baník Most) - Barbora Valešová
  • Dračice (DHC Slavia Praha) - Alička Kopčilová
  • Sokolky (Sokol Písek) - Viktorie Zemanová
  • Písečanky (Sokol Písek) - Eliška Fricová
  • Ledňáčci (TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) - Maruška Hrabaňová
  • Smajlíci (SK Strupčice) - Nikola Strnadová
  • Žabky (HC Háje Praha) - Magdaléna Valášková
  • Kobylky (TJ Sokol Kobylisy II) - Viktorie Váňová
  • Berušky (DHC Plzeň) - Barbara Zapletalová
  • Příšerky (DHC Plzeň) - Nela Pivoňková