Ročník 2020

V roce 2020 se turnaj NEUSKUTEČNIL (kvůli světové epidemii koronaviru Covid 19).

Na turnaj bylo přihlášeno celkem 85 družstev:

Mladší žačky (30 týmů)

  • HK Slavia VŠ Plzeň A
  • HK Slavia VŠ Plzeň B
  • Sokol Vršovice
  • HC Háje Praha A
  • HC Háje Praha B
  • Házená Rokycany
  • Handball club Milevsko
  • TJ Sokol Lázně Kynžvart
  • HBC Strakonice
  • TJ Astra Praha
  • DHC Slavia Praha A
  • DHC Slavia Praha B
  • DHK Pardubice
  • TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
  • TJ Sokol Kobylisy II A
  • TJ Sokol Kobylisy II B
  • DHK Baník Most
  • TJ Baník Meziboří
  • SK Strupčice
  • TJ Sokol Písek A
  • TJ Sokol Písek B
  • DHK Zora Olomouc
  • TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • Házená Jindřichův Hradec
  • FK Hvězda Cheb A
  • FK Hvězda Cheb B
  • Slavoj Tachov
  • DHC Plzeň A
  • DHC Plzeň B
  • DHC Plzeň C

Minižačky 6+1 (20 týmů)

  • Sokol Vršovice
  • Handball club Milevsko
  • TJ Sokol Lázně Kynžvart
  • HBC Strakonice
  • TJ Astra Praha
  • DHK Pardubice
  • DHC Slavia Praha I
  • DHC Slavia Praha II
  • DHK Baník Most
  • TJ Baník Meziboří
  • Házená Rokycany
  • HK Slavia VŠ Plzeň
  • TJ Sokol Písek A
  • TJ Sokol Písek B
  • Sokol Kobylisy II
  • HC Háje Praha
  • FK Hvězda Cheb
  • Slavoj Tachov
  • Házená Jindřichův Hradec
  • DHC Plzeň

Minižačky 4+1 Profi (7 týmů)

  • HBC Strakonice
  • TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
  • Handball Club Milevsko
  • Sokol Kobylisy
  • HK Slavia VŠ Plzeň
  • HC Háje Praha
  • DHC Plzeň

Minižačky 4+1 Amatér (15 týmů)

  • TJ Sokol Lázně Kynžvart
  • HBC Strakonice
  • TJ Astra Praha
  • DHC Slavia Praha I
  • DHC Slavia Praha II
  • DHK Baník Most
  • Černí Andělé
  • Mostečanky
  • TJ Sokol Písek
  • Sokol Kobylisy
  • HK Slavia VŠ Plzeň
  • HC Háje Praha
  • FK Hvězda Cheb
  • Házená Jindřichův Hradec
  • DHC Plzeň

Přípravka (13 týmů)

  • Handball club Milevsko
  • HBC Strakonice
  • DHK Pardubice I
  • DHK Pardubice II
  • DHC Slavia Praha
  • DHK Baník Most
  • Černí Andílci
  • Píseček (TJ Sokol Písek)
  • Růžovky (HK Slavia VŠ Plzeň)
  • HC Háje Praha
  • Hvězdičky (FK Hvězda Cheb)
  • Berušky (DHC Plzeň)
  • Sluníčka (DHC Plzeň)