Ročník 2022

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2022

XXIX. ročník turnaje byl rozdělen do dvou víkendů.
6. - 8. 5. 2022 se odehrál turnaj v šestkové házené.
Zúčastnilo se 37 družstev. Celkem 457 hráček vstřelilo 3686 gólů.
  • 20 družstev v kategorii mladších žaček (249 hráček odehrálo 110 utkání a vstřelilo 2264 gólů)
  • 17 družstev v kategorii minižačky 6+1 (208 hráček odehrálo 88 utkání a vstřelilo 1422 gólů).
Vítězem Superpoháru pro nejúspěšnější klub se stalo družstvo Sokol Písek.
14. 5. 2022 se odehrál turnaj ve čtyřkové házené. 
Zúčastnilo se 33 družstev, celkem 236 hráček.
  • 10 družstev v kategorii Profi 4+1 (77 hráček odehrálo 77 utkání a vstřelilo 944 gólů).
  • 8 družstev v kategorii Amatér (57 hráček odehrálo 21 utkání)
  • 15 družstev v kategorii Přípravka (102 hráček odehrálo 38 utkání)

Mladší žačky 

  1. HK Slavia VŠ Plzeň - Adéla Křížková
  2. DHC Plzeň - Rozálie Červená
  3. DHC Slavi Praha A - Emma Čermáková
  4. Sokol Písek A - Adéla Malečková
  5. HK Ivančce - Denisa Čožíková
  6. HC Milevsko - Simona Němečková
  7. Handball PSG Zlín A - Adéla Polomíková
  8. SHK Veselí nad Moravou - Tereza Jandzíková
  9. HC Háje Praha A - Anna Rysová
  10. HBC Strakonice 1921 -  Veronika Němcová
  11. DHC Slavia Praha B - Andy Pavlíková
  12. Handball PSG Zlín B - Nicole Věchtová
  13. Házená Jindřichův Hradec - Bára Špačková
  14. Sokol Písek B - Juliana Alex Černá
  15. HC Háje Praha B - Natálie Nývltová
  16. Sokol Kobylisy II - Lucie Staníková
  17. TJ Slavoj Tachov - Nicol Denkócy
  18. DHK Baník Most - Michaela Bartásková
  19. Házená Kynžvart - Dominika Králíková
  20. Černí Andělé - Klára Šilová
Fair play: HK Ivančice
Nejlepší hráčka: Lucie Rittichová (DHC Plzeň)
Nejlepší střelkyně: Barbora Stanislavová -  66 gólů (SHK Veselí nad Moravou)
Nejlepší brankářka: Tereza Soukupová - HK Slavia VŠ Plzeň

Minižačky 6+1 

  1. Sokol Písek - Viktroie Zemanová
  2. DHC Slavia Praha A - Kamila Pražáková 
  3. HC Milevsko - Štěpánka Janouchová
  4. DHK Baník Most - Nikola Strnadová
  5. HBC Strakonice 1921 - Klára Bilíková
  6. DHC Plzeň - Kateřina Krejčí
  7. HC Háje Praha - Veronika Košařová
  8. Sokol Kobylisy II A - Natálie Šarše
  9. Házená Jindřichův Hradec - Veronika Martínková
  10. HK Slavia VŠ Plzeň - Tereza Kudějová
  11. Černí Andělé Most - Barbora Kulichová
  12. Sokol Kobylisy II B - Adéla Procházková
  13. TJ Tatran Bohunice - Gabriela Nelly Vivas
  14. Házená Rokycany - Natálie Daníčková
  15. DHC Slavia Praha B - Nela Socherová
  16. Házená Kynžvart - Viktorie Víchová
  17. Bílí Andělé Most - Tereza Slavíková
Fair play: HC Milevsko
Nejlepší hráčka: Štěpánka Janouchová (HC Milevsko)
Nejlepší střelkyně: Anna Zimová - 69 gólů (SHK Veselí nad Moravou)
Nejlepší brankářka: Nela Pivoňková - DHC Plzeň 

Mnižačky 4+1 Profi 

  1. HC Milevsko A - Tereza Němečková
  2. Házená Kynžvart - Marie Lišková
  3. Házená Rokycany - Majda Padaná
  4. HK Slavia VŠ Plzeň - Zoe Zeusová
  5. Sokol Kobylisy II - Eliška Benešová
  6. Sokol Písek - Emma Mallier
  7. TJ Jiskra Strmilov - Zdeňka Coufalová
  8. DHC Plzeň A - Viky Mašková  

Minižačky 4+1 Amatér

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky: 

  • Sokol Písek - Laura Pešková 
  • HBC Strakonice 1921 - Ema Klečková
  • Mostečanky (DHK Baník Most) - Lucie Šefčíková
  • Andělky (DHK Baník Most) - Nela Duchanová
  • DHK Baník Most - Barča Kulichová
  • Hvězdička A (HC Hvězda Cheb) - Nela Kapounová
  • Hvězdička B (HC Hvězda Cheb) - Terka Lišková
  • DHC Plzeň - Lily Troníčková

 Přípravka

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky: 

  • HC Milevsko A - Zuzna Vildtová 
  • HC Milevsko B - Nina Kliková
  • HBC Strakonice 1921 - Eliška Vogeltanzová
  • Sokol Písek A - Nikola Suchomelová
  • Sokol Písek B - Jolana Císařová
  • Mostečenky (DHK Baník Most) - Katrin Hauková
  • Andělky (DHK Baník Most) - Julie Nedvědová
  • HC Háje Praha - Hana Milková
  • DHC Slavia Praha - Kateřina Tulpová
  • Sokol Kobylisy II - Sofie Stojmenová
  • Sovičky A (HK Slavia VŠ Plzeň) - Lenka Mikulášová
  • Sovičky B (HK Slavia VŠ Plzeň)  - Lenka Koukolíková
  • DHC Plzeň Sluníčka - Eva Machová
  • DHC Plzeň Lištičky - Barunka Lišková
  • DHC Plzeň Příšerky - Linda Vildmanová

Nemladší účastnice: Ema Cinková - 3. 5. 2018 - DHC Plzeň