stáhněte si
PDF (400kB)
pozor 6 stran!

ROZLOSOVÁNÍ (šestkové)

Pátek 6. 5. 2022

Hala

9:00 mladší A Háje A VŠ Plzeň
9:30 mladší A Most J. Hradec
10:00 mladší A Slavia Pha A Strakonice
10:30 mladší A Tachov Veselí
11:00 mladší A Zlín A Písek B
11:30 mladší A VŠ Plzeň Most
12:00 mladší A J. Hradec Slavia Pha A
12:30 mladší A Strakonice Tachov
13:00 mladší A Háje A Zlín A
13:30 mladší A Slavia Pha A VŠ Plzeň
14:00 mladší B Kynžvart Kobylisy
14:30 mladší B Ivančice Milevsko
15:00 mladší B Písek A Háje B
15:30 mladší B Zlín B Černí Andělé
16:00 mladší B DHC Plzeň Kynžvart
16:30 mladší B Kobylisy Ivančice
17:00 mladší B Černí Andělé Písek A
17:30 mladší B Slavia Pha B Zlín B
18:00 mladší B Ivančice DHC Plzeň
18:30 mladší B Milevsko Kobylisy
19:00 mladší A Slavia Pha A Háje A

hřiště Tartan

9:00 mladší B Háje B DHC Plzeň
9:30 mladší B Černí Andělé Kobylisy
10:00 mladší B Slavia Pha B Milevsko
10:30 mladší B Kynžvart Ivančice
11:00 mladší B Zlín B Písek A
11:30 mladší B DHC Plzeň Černí Andělé
12:00 mladší B Kobylisy Slavia Pha B
12:30 mladší B Milevsko Kynžvart
13:00 mladší B Háje B Zlín B
13:30 mladší B Slavia Pha B DHC Plzeň
14:00 mladší A Tachov J. Hradec
14:30 mladší A Veselí Strakonice
15:00 mladší A Písek B Háje A
15:30 mladší A Zlín A Most
16:00 mladší A VŠ Plzeň Tachov
16:30 mladší A J. Hradec Veselí
17:00 mladší A Most Písek B
17:30 mladší A Slavia Pha A Zlín A
18:00 mladší A Veselí VŠ Plzeň
18:30 mladší A Strakonice J. Hradec
19:00 mladší A Tachov Písek B

hřiště Tráva 2

9:00 mini C VŠ Plzeň Slavia Pha A
9:30 mini C Kynžvart Písek
10:00 mini C Černí Andělé Bílí Andělé
10:30 mini C Milevsko Kobylisy B
11:00 mini C VŠ Plzeň Kynžvart
11:30 mini C Písek Černí Andělé
12:00 mini C Bílí Andělé Milevsko
12:30 mini C Slavia Pha A Kobylisy B
13:00 mini C Černí Andělé VŠ Plzeň
13:30 mini C Milevsko Písek
14:00 mini C Kynžvart Slavia Pha A
14:30 mini C Kobylisy B Bílí Andělé
15:00 mini C Kynžvart Černí Andělé
15:30 mini C VŠ Plzeň Milevsko
16:00 mini C Písek Kobylisy B
16:30 mini C Slavia Pha A Bílí Andělé
17:00 mini C Milevsko Kynžvart
17:30 mini C Černí Andělé Slavia Pha A
18:00 mladší B Háje B Černí Andělé
18:30 mladší B Písek A Slavia Pha B

hřiště Tráva 3

9:00 mini D Slavia Pha B Strakonice
9:30 mini D Most Kobylisy A
10:00 mini D J. Hradec Rokycany
10:30 mini D Háje Bohunice
11:00 mini D DHC Plzeň Slavia Pha B
11:30 mini D Strakonice Most
12:00 mini D Kobylisy A J. Hradec
12:30 mini D Rokycany Háje
13:00 mini D Most DHC Plzeň
13:30 mini D J. Hradec Strakonice
14:00 mini D Háje Kobylisy A
14:30 mini D Bohunice Rokycany
15:00 mini D Slavia Pha B Most
15:30 mini D DHC Plzeň J. Hradec
16:00 mini D Strakonice Háje
16:30 mini D Kobylisy A Bohunice
17:00 mini D J. Hradec Slavia Pha B
17:30 mini D Háje DHC Plzeň
18:00 mini D Bohunice Strakonice
18:30 mini D Rokycany Kobylisy A

Sobota 7. 5. 2022

Hala

8:30 mladší B Zlín B Kynžvart
9:00 mladší B DHC Plzeň Milevsko
9:30 mladší B Slavia Pha B Háje B
10:00 mladší A Veselí Zlín A
10:30 mladší A VŠ Plzeň Strakonice
11:00 mladší A Háje A Tachov
11:30 mladší A Písek B Veselí
12:00 mladší A Zlín A Strakonice
12:30 mladší A Tachov Most
13:00 mladší A Veselí Háje A
13:30 mladší B Slavia Pha B Kynžvart
14:00 mladší B Černí Andělé Ivančice
14:30 mladší B Háje B Milevsko
15:00 mladší B Písek A Kobylisy
15:30 mladší B Zlín B DHC Plzeň
16:00 mladší B Ivančice Slavia Pha B
16:30 mladší B Milevsko Černí Andělé
17:00 mladší B DHC Plzeň Písek A
17:30 MIN 1. - 6. DHC Plzeň Písek
18:00 MIN 1. - 6. Slavia Praha 1 Most
18:30 MLA 1. - 4. VŠ Plzeň Písek A
19:00 MLA 1. - 4. Slavia Praha 1 DHC Plzeň

hřiště Tartan

8:30 mladší A Háje A Most
9:00 mladší A J. Hradec VŠ Plzeň
9:30 mladší B Kynžvart Písek A
10:00 mladší B Ivančice Zlín B
10:30 mladší B Kobylisy DHC Plzeň
11:00 mladší B Písek A Ivančice
11:30 mladší B Háje B Kynžvart
12:00 mladší B Zlín B Milevsko
12:30 mladší B Kynžvart Černí Andělé
13:00 mladší A Zlín A VŠ Plzeň
13:30 mladší A Strakonice Písek B
14:00 mladší A Slavia Pha A Tachov
14:30 mladší A J. Hradec Zlín A
15:00 mladší A Most Veselí
15:30 mladší A Háje A Strakonice
16:00 mladší A Veselí Slavia Pha A
16:30 mladší A J. Hradec Háje A
17:00 mladší A Strakonice Most
17:30 MIN 1. - 6. Milevsko  Strakonice
18:00 MIN 13. - 17.  Bílí Andělé Bohunice
18:30 MIN 13. - 17.  Kynžvart Rokycany
19:00 MIN 7. - 12. Jindřichův Hradec VŠ Plzeň

hřiště Tráva 2

8:30 mladší A Písek B Slavia Pha A
9:00 mladší A Zlín A Tachov
9:30 mladší A Most Slavia Pha A
10:00 mini C Kobylisy B VŠ Plzeň
10:30 mini C Slavia Pha A Písek
11:00 mini C Kynžvart Kobylisy B
11:30 mini C Černí Andělé Milevsko
12:00 mini C VŠ Plzeň Bílí Andělé
12:30 mladší A Písek B J. Hradec
13:00 mladší B Ivančice Háje B
13:30 mladší B Milevsko Písek A
14:00 mladší B Kobylisy Zlín B
14:30 mini C Bílí Andělé Písek
15:00 mini C Kobylisy B Černí Andělé
15:30 mini C Bílí Andělé Kynžvart
16:00 mini C Písek VŠ Plzeň
16:30 mini C Milevsko Slavia Pha A
17:00 mladší A VŠ Plzeň Písek B
17:30 MIN 7. - 12. Kobylisy Háje
18:00 MLA 17. - 20. Tachov Černí Andělé
18:30 MLA 17. - 20. Most Kynžvart

hřiště Tráva 3

8:30 mladší B Černí Andělé Slavia Pha B
9:00 mini D Most J. Hradec
9:30 mini D Slavia Pha B Háje
10:00 mini D DHC Plzeň Bohunice
10:30 mini D Strakonice Rokycany
11:00 mini D Kobylisy A Slavia Pha B
11:30 mini D Háje Most
12:00 mini D Bohunice Slavia Pha B
12:30 mini D Rokycany DHC Plzeň
13:00 mini D Kobylisy A Strakonice
13:30 mini D J. Hradec Háje
14:00 mini D Most Bohunice
14:30 mini D Slavia Pha B Rokycany
15:00 mini D DHC Plzeň Kobylisy A
15:30 mini D Bohunice J. Hradec
16:00 mini D Rokycany Most
16:30 mini D Strakonice DHC Plzeň
17:00 mladší B Kobylisy Háje B
17:30 MIN 7. - 12. Jindřichův Hradec Černí Andělé
18:00 MLA 13. - 16. Jindřichův Hradec Háje B
18:30 MLA 13. - 16. Písek B Kobylisy

Neděle 8. 5. 2022

Hala

8:30 MLA 5. -8. Zlín A Milevsko
9:00 MLA 5. -8. Veselí Ivančice
9:30 MIN 1. - 6. Sokol Písek Strakonice
10:00 MIN 1. - 6. Milevsko DHC Plzeň
10:30 MIN 1. - 6. Strakonice Slavia Praha 1
11:00 MIN 1. - 6. Baník Most Písek
11:30 MLA 1. - 4. Slavia Praha 1 Písek A
12:00 MLA 1. - 4. DHC Plzeň VŠ Plzeň

hřiště Tartan

8:30 MIN 1. - 6. Milevsko Baník Most
9:00 MIN 1. - 6. DHC Plzeň Slavia Praha 1
9:30 MLA 13. - 16. Písek B Háje B
10:00 MLA 13. - 16. Kobylisy Jindřichův Hradec
10:30 MLA 9. - 12. Háje A Zlín B
11:00 MLA 9. - 12. Slavia Praha 2 Strakonice
11:30 MLA 5. -8. Veselí nad Moravou Milevsko
12:00 MLA 5. -8. Ivančice Zlín A

hřiště Tráva 2

8:30 MLA 9. - 12. Strakonice Zlín B
9:00 MLA 9. - 12. Háje A Slavia Praha 2
9:30 MLA 17. - 20. Most Černí Andělé
10:00 MLA 17. - 20. Kynžvart Tachov
10:30 MIN 13. - 17.  Rokycany Bílí Andělé
11:00 MIN 13. - 17.  Bohunice Kynžvart
11:30 MIN 13. - 17.  Bílí Andělé Slavia Praha 2

hřiště Tráva 3

8:30 MIN 7. - 12. VŠ Plzeň Kobylisy A
9:00 MIN 7. - 12. Černí Andělé Háje
9:30 MIN 7. - 12. Kobylisy B Kobylisy A
10:00 MIN 13. - 17.  Slavia Praha 2 Kynžvart
10:30 MIN 7. - 12. Kobylisy B Jindřichův Hradec
11:00 MIN 7. - 12. Kobylisy A Černí Andělé
11:30 MIN 7. - 12. Háje VŠ Plzeň