Výsledky 2015 - Mladší žačky

Úžasné fotografie Alexe Wipfa naleznete na rajčeti :-) 

Kompletní listinu střelkyň naleznete ve spodní části stránky.

Mladší žačky A

 DHK
Slavoj
Žirovnice
HC Zlín
2002
Sokol
Kobylisy
A

TJ
Sokol
Praha
Vršovice

HC
Háje
Praha
HK
Slavia VŠ
Plzeň
DHC
Plzeň
B
TJ
Házená
Jindřichův
Hradec
Skóre Body Pořadí
DHK Slavoj
Žirovnice
MKŠ 2012  5:16  3:16  6:6  9:10  9:10  14:6  7:15  53:79  3  7.
HC Zlín 2002  16:5 MKŠ 2012  12:11  19:6  13:6  9:2  11:1  12:4  92:35  14  1.
Sokol
Kobylisy A
 16:3  11:12 MKŠ 2012  11:5  11:9  9:5  15:3  11:11  84:48  11  2.
TJ Sokol
Praha Vršovice
 6:6  6:19  5:11 MKŠ 2012  6:9  6:3  8:2  6:11  43:61  5  5.
HC Háje
Praha
 10:9 6:13
 9:11  9:6 MKŠ 2012  8:4  13:6  9:5  64:54  10  3.
HK Slavia
VŠ Plzeň
 10:9  2:9  5:9  3:6  4:8 MKŠ 2012  8:2  7:14  39:57  4  6.
DHC
Plzeň B
 6:14  1:11  3:15  2:8  6:13  2:8 MKŠ 2012  5:14  25:83  0  8.
TJ Házená
Jindřichův Hradec
 15:7  4:12  11:11  11:6  5:9  14:7  14:5 MKŠ 2012  74:57  9  4.

Mladší žačky B

  HBC
Strakonice
1921
HC
Zlín
2003
DHC
Slavia
Praha

Sokol
Kobylisy
B

Astra
Praha
Chelk DHC
Plzeň
A
Skóre Body Pořadí
HBC
Strakonice 1921
MKŠ 2012  8:11  5:12  15:5  11:4  7:10  3:11  49:53  4  5.
HC
Zlín 2003
 11:8 MKŠ 2012  4:10  24:4  19:2  10:9  12:20

80:53

 8  3.
DHC
Slavia Praha
 12:5 10:4 MKŠ 2012  15:10  15:3  10:5  8:8  70:35  11  2.
Sokol
Kobylisy B
 5:15  4:24  10:15 MKŠ 2012  14:8  13:15  3:22  49:99  2  6.
Astra
Praha
 4:11  2:19  3:15  8:14 MKŠ 2012  3:12  2:24  22:95  0  7.
Chelk  10:7  9:10  5:10  15:13  12:3 MKŠ 2012  5:10  56:53  6  4.
DHC
Plzeň A
 11:3  20:12  8:8  22:3  24:2  10:5 MKŠ 2012  95:33  11  1.

Mladší žačky C

  HC Zlín
2002
Sokol
Kobylisy
A
DHC
Plzeň
A
DHC
Slavia
Praha
Skóre Body Pořadí
HC Zlín
2002
MKŠ 2011  12:11  8:11  10:6  30:28  4  2.
Sokol
Kobylisy
A
 11:12 MKŠ 2011  10:12  7:7  28:31  1  4.
DHC
Plzeň
A
 11:8  12:10 MKŠ 2011 8:8
 31:26  5  1.
DHC
Slavia
Praha
 6:10  7:7  8:8 MKŠ 2011  21:25  2  3.

Mladší žačky D

  HC
Háje
Praha
TJ
Házená
Jindřichův
Hradec
HC
Zlín
2003
Chelk Skóre Body Pořadí
HC
Háje
Praha
MKŠ 2011  9:5  16:7  11:8  36:20  6  5.
TJ
Házená
Jindřichův
Hradec
 5:9 MKŠ 2011  13:6  15:10  33:25  4  6.
HC
Zlín
2003
 7:16  6:13 MKŠ 2011  10:9  23:38  2  7.
Chelk  8:11  10:15  9:10 MKŠ 2011  27:36  0  8.

Mladší žačky E

  TJ
Sokol
Praha
Vršovice
HK
Slavia VŠ
Plzeň
HBC
Strakonice
1921
Sokol
Kobylisy
B
Skóre Body Pořadí
TJ
Sokol
Praha
Vršovice
MKŠ 2011  6:3  7:5  12:6  24:14  6  9.
HK
Slavia VŠ
Plzeň
 3:6 MKŠ 2011  5:6  13:5  21:17  2  11.
HBC
Strakonice
1921
5:7
 6:5 MKŠ 2011  15:5  26:17 4  10.
Sokol
Kobylisy
B
 6:12  5:13  5:15 MKŠ 2011  16:40  0  12.

Mladší žačky F

  DHK
Slavoj
Žirovnice
DHC
Plzeň
B
Astra
Praha
Skóre Body Pořadí
DHK
Slavoj
Žirovnice
MKŠ 2011  5:5  0:5  5:10  1  15.
DHC
Plzeň
B
 5:5 MKŠ 2011  6:10  11:15  1  14.
Astra
Praha
 5:0  10:6 MKŠ 2011  15:6  4  13.

Listina střelkyň

 

Jméno Družstvo Kategorie 1.den 2.den 3.den Celkem
Drozdová Lucie DHC Plzeň A mladší žačky 8 5 3 16
Haluzincová Veronika DHC Plzeň A mladší žačky 7 6 2 15
Hornsteinerová Jana DHC Plzeň A mladší žačky       0
Kajerová Nela DHC Plzeň A mladší žačky 8 4 2 14
Kantnerová Sára DHC Plzeň A mladší žačky 13 12 2 27
Klementová Lucie DHC Plzeň A mladší žačky 5     5
Kučerová Barbora DHC Plzeň A mladší žačky   1   1
Lásková Pavlína DHC Plzeň A mladší žačky 9 5 1 15
Malá Michaela DHC Plzeň A mladší žačky 1     1
Rittichová Natálie DHC Plzeň A mladší žačky 5 2   7
Turková Anna DHC Plzeň A mladší žačky 3     3
Vaňková Barbora DHC Plzeň A mladší žačky 7 6 1 14
Egertová Lenka DHC Plzeň B mladší žačky       0
Hartmanová Sára DHC Plzeň B mladší žačky 1     1
Hoťková Tereza DHC Plzeň B mladší žačky   1   1
Kabátníková Eva DHC Plzeň B mladší žačky       0
Okalová Štěpánka DHC Plzeň B mladší žačky       0
Pitulová Adéla DHC Plzeň B mladší žačky 3 3 1 7
Raslová Karolína DHC Plzeň B mladší žačky     1 1
Raunerová Alena DHC Plzeň B mladší žačky 1   1 2
Říhánková Sára DHC Plzeň B mladší žačky 1     1
Šimáčková Kateřina DHC Plzeň B mladší žačky       0
Tomanová Natálie DHC Plzeň B mladší žačky 5 4 5 14
Vojtěchová Adéla DHC Plzeň B mladší žačky 3 2 1 6
Stella Přikrylová (BR) HC Zlín 2002 Mladší žačky       0
Karolína Jechová (BR) HC Zlín 2002 Mladší žačky       0
Annemarie Vodárková HC Zlín 2002 Mladší žačky 1   2 3
Michaela Daňková HC Zlín 2002 Mladší žačky 8   11 19
Eliška Vavříčková HC Zlín 2002 Mladší žačky 1   5 6
Kateřina Křižanová HC Zlín 2002 Mladší žačky 4   8 12
Karolína Bumbálová HC Zlín 2002 Mladší žačky 3   13 16
Kristýna Sedláčková HC Zlín 2002 Mladší žačky 4   9 13
Barbora Šuráňová HC Zlín 2002 Mladší žačky 7   4 11
Natálie Prekopová HC Zlín 2002 Mladší žačky     3 3
Aneta Pavlíková (BR) HC Zlín 2002 Mladší žačky       0
Anna Neubauerová HC Zlín 2002 Mladší žačky 2   4 6
Lucie Fleková HC Zlín 2002 Mladší žačky 6   10 16
Natálie Pospíšilová HC Zlín 2002 Mladší žačky 1     1
Vendula Žáková HC Zlín 2002 Mladší žačky 4   1 5
Markéta Plachá HC Zlín 2003 Mladší žačky       0
Hozová Simona HC Zlín 2003 Mladší žačky 2   8 10
Boháčová Viktorie HC Zlín 2003 Mladší žačky 2   8 10
Hermanová Nikola HC Zlín 2003 Mladší žačky     2 2
Gabriela Gabrhelová HC Zlín 2003 Mladší žačky 6   8 14
Hvozdenská Jana HC Zlín 2003 Mladší žačky 10   14 24
Šenkyříková Sára HC Zlín 2003 Mladší žačky     1 1
Kalivodová Monika HC Zlín 2003 Mladší žačky 2   13 15
Krajčová Natálie HC Zlín 2003 Mladší žačky     7 7
Kalivodová Nikola HC Zlín 2003 Mladší žačky 2   2 4
Hudcová Kristýna HC Zlín 2003 Mladší žačky     3 3
Bořutová Veronika HC Zlín 2003 Mladší žačky       0
Nesibová Monika HC Zlín 2003 Mladší žačky     1 1
Linzerová Anna HC Zlín 2003 Mladší žačky       0
Poláčková Anita HC Zlín 2003 Mladší žačky       0
Coufalová Kristýna DHK Žirovnice Mladší žačky   30   30
Čechová Kristýna DHK Žirovnice Mladší žačky   6   6
Doskočilová Tereza DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Houdková Simona DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Houserová Michaela DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Jelínková Petra DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Lisová Simona DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Mitasová Daniela DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Rafflová Vlaďka DHK Žirovnice Mladší žačky   10   10
Šimková Tereza DHK Žirovnice Mladší žačky   5   5
Vacatová Aneta DHK Žirovnice Mladší žačky       0
Bernatová Anna HC Háje Praha mladší žačky     1 1
Cabalková Kristýna HC Háje Praha mladší žačky 5   14 19
Doležalová Zuzana HC Háje Praha mladší žačky       0
Klímová Jana HC Háje Praha mladší žačky 9   6 15
Kočová Klára HC Háje Praha mladší žačky       0
Kropelnická Anna HC Háje Praha mladší žačky       0
Lukešová Šárka HC Háje Praha mladší žačky     1 1
Marešová Lucie HC Háje Praha mladší žačky       0
Nekardová Natálie HC Háje Praha mladší žačky 10   12 22
Nosková Klára HC Háje Praha mladší žačky       0
Novotná Klára HC Háje Praha mladší žačky       0
Pražáková Jana HC Háje Praha mladší žačky     3 3
Přívratská Lucie HC Háje Praha mladší žačky       0
Slavíčková Julie HC Háje Praha mladší žačky 11   11 22
Smítková Michaela HC Háje Praha mladší žačky 2   5 7
Čerková Adéla HBC Strakonice 1921 mladší 2 2 2 6
Drábová Kateřina HBC Strakonice 1921 mladší 8 12 5 25
Martanová Petra HBC Strakonice 1921 mladší       0
Divišová Klára HBC Strakonice 1921 mladší 1 2   3
Nejdlová Sára HBC Strakonice 1921 mladší       0
Majerová Aneta HBC Strakonice 1921 mladší       0
Housková Karolína HBC Strakonice 1921 mladší 2 4 1 7
Malá Nikola HBC Strakonice 1921 mladší 5 11 3 19
Bardonová Jana Kobylisy A mlž   2   2
Bardonová Markéta Kobylisy A mlž 4 12 2 18
Janečková Petra Kobylisy A mlž 6 5 1 12
Kdýrová Karolína Kobylisy A mlž 4 1   5
Kutíková Tereza Kobylisy A mlž   4   4
Hladká Barbora Kobylisy A mlž   4   4
Seidlová Eliška Kobylisy A mlž   1   1
Vítová Ema Kobylisy A mlž 3 2   5
Toningerová Šárka Kobylisy A mlž 6 11   17
Štěpáníková Tereza Kobylisy A mlž 7 17 4 28
Přibylová Lenka Kobylisy A mlž 1 2   3
Šoustalová Adéla Kobylisy A mlž       0
Jislová Jindřiška Kobylisy A mlž   2   2
Suchánková Kateřina Kobylisy A mlž       0
Michaličková Sofia Kobylisy B mlž 5 7 1 13
Zemanová Štěpánka Kobylisy B mlž 9 1   10
Pourová Eliška Kobylisy B mlž 1 1   2
Škardová Lucie Kobylisy B mlž 4 3 2 9
Špačková Petra Kobylisy B mlž 4 7   11
Vejvodová Natálie Kobylisy B mlž 1     1
Vrbková Vendula Kobylisy B mlž   1   1
Čavošová Viktorie Kobylisy B mlž       0
Vetenglová Lucie Kobylisy B mlž       0
Kargerová Adina Kobylisy B mlž 2 2 1 5
Krajcarová Eliška Kobylisy B mlž       0
Graumannová Stella Kobylisy B mlž 1 2 1 4
Šedivá Tereza Kobylisy B mlž 1 2   3
Barbora Gaňová Kobylisy B mlž       0
Vebrová Andrea Kobylisy B mlž   1   1
Stojanovska Aleksandra TJ Sokol Praha Vršovice mladší       0
Čermáková Anežka TJ Sokol Praha Vršovice mladší 1     1
Haisová Anna TJ Sokol Praha Vršovice mladší       0
Smetíková Barbora TJ Sokol Praha Vršovice mladší 9 10 3 22
Tichá Karolína TJ Sokol Praha Vršovice mladší 9 7   16
Kulyakina Diana TJ Sokol Praha Vršovice mladší   1   1
Handzlová Nikola TJ Sokol Praha Vršovice mladší 2 2 2 6
Soukupová Rozárie TJ Sokol Praha Vršovice mladší 1 1 2 4
Lojíková Kateřina TJ Sokol Praha Vršovice mladší   5   5
Nyklová Dominika TJ Sokol Praha Vršovice mladší 3 4   7
Lintymerová Magdaléna TJ Sokol Praha Vršovice mladší       0
Machová Veronika TJ Sokol Praha Vršovice mladší       0
2 - Nela Vasilevová Astra Praha mladší žákyně 1 1   2
3 - Aneta Krajčiová Astra Praha mladší žákyně 1   3 4
5 - Michaela Strnadová Astra Praha mladší žákyně       0
7 - Pavla Rákosníková Astra Praha mladší žákyně   1   1
8 - Denisa Hrabětová Astra Praha mladší žákyně 7 3 2 12
9 - Elizabeth Kopfová  ??? Astra Praha mladší žákyně 2     2
10 - Barbora Jiránková Astra Praha mladší žákyně 1 2 1 4
11 - Vanda Vasilevová Astra Praha mladší žákyně 1   2 3
13 - Eliška Doležalová Astra Praha mladší žákyně 1 1 2 4
Krečová Kristýna HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně 2 1 2 5
Kudová Aneta HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně     1 1
Kheilová Kateřina HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně 5 1   6
Hončarová Klára HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně 3 7 3 13
Dragounová Anežka HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně 4 5 3 12
Bílá Barbora HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně     2 2
Smažinková Soňa HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně     2 2
Panušková Markéta HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně 2 5 5 12
Bernhardová Anna HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně       0
Reidlová Sára HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně       0
Melicharová Nikola HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně 2 2   4
Čákorová Jana HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně       0
Paterová Tereza HK Slavia VŠ Plzeň mladší žákyně       0
Spurná   Šárka J.Hradec ml žačky       0
Zemanová Markéta J.Hradec ml žačky 8   13 21
Kovářová Tereza J.Hradec ml žačky 10   11 21
Holická Kateřina J.Hradec ml žačky 1   3 4
Spurná  Markéta J.Hradec ml žačky 2   1 3
Maxová Natálie J.Hradec ml žačky 10   18 28
Kalajová Romana J.Hradec ml žačky 1     1
Častová Vendula J.Hradec ml žačky 2   1 3
Tomanová Eliška J.Hradec ml žačky 2   8 10
Loskotová Karolína J.Hradec ml žačky       0
Matoušková Kristýna J.Hradec ml žačky 4   5 9
Heřmánková Anna J.Hradec ml žačky     2 2
Douchová Veronika Chelk ml žačky       0
Kašparová Jana Chelk ml žačky       0
Königová Kristýna Chelk ml žačky 5 5 3 13
Kucíková Petra Chelk ml žačky 2 5   7
Mulačová Tereza Chelk ml žačky       0
Melková Kristýna Chelk ml žačky       0
Michalcová Tereza Chelk ml žačky 10 2 1 13
Míšanková Eliška Chelk ml žačky 16 3 5 24
Němcová Nikola Chelk ml žačky 4 2 1 7
Němcová Tereza Chelk ml žačky       0
Prokopová Sára Chelk ml žačky       0
Rampová Karolína Chelk ml žačky       0
Tesařová Klára Chelk ml žačky 3 2   5
Koudelková Marika DHC Slavia Praha ml žačky       0
Matějková Kateřina DHC Slavia Praha ml žačky       0
Čechurová Adéla DHC Slavia Praha ml žačky       0
Holečková Veronika DHC Slavia Praha ml žačky 9 4 3 16
Vojtová Veronika DHC Slavia Praha ml žačky 6 6 1 13
Podavá Kateřina DHC Slavia Praha ml žačky       0
Motlová Kateřina DHC Slavia Praha ml žačky       0
Hodonská Petra DHC Slavia Praha ml žačky 1 1   2
Vostárková Tereza DHC Slavia Praha ml žačky 4 12 2 18
Zimová Adéla DHC Slavia Praha ml žačky 6 2   8
Přesličková Tereza DHC Slavia Praha ml žačky   4   4
Kolářová Barbora DHC Slavia Praha ml žačky 1 1   2
Nová Karolina DHC Slavia Praha ml žačky 3 3   6
Modrá Eliška DHC Slavia Praha ml žačky 5 3   8
Řežábková Adéla DHC Slavia Praha ml žačky   5 1 6
Kořínková Eliška DHC Slavia Praha ml žačky 1     1