Výsledky 2019 - Mladší žačky

Kompletní listinu střelkyň naleznete ve spodní části stránky.

Mladší žačky A

A HC Háje
Praha I
TJ Astra
Praha
Slavoj
Tachov B

Házená
Jindřichův
Hradec

TJ Kovofiniš
Ledeč nad
Sázavou
HK Slavia
VŠ Plzeň
DHC
Plzeň A
Skóre Body Pořadí
HC Háje
Praha I
MKŠ 2012 13:6  13:3   10:7  4:0  17:4  14:9 71:29
12
1. 
TJ Astra
Praha
 6:13 MKŠ 2012  14:6  2:6 15:5   12:5  14:15  63:50 4. 
Slavoj
Tachov B
 3:13 6:14  MKŠ 2012  2:14  4:8  9:12  1:15 25:76  7. 
Házená
Jindřichův Hradec
 7:10  6:2  14:2 MKŠ 2012  10:7  8:4  7:4 52:29  10  2. 
TJ Kovofiniš
Ledeč nad Sázavou
 0:4  5:15  8:4 7:10  MKŠ 2012  21:13  9:13 50:59  4 5. 
HK Slavia
VŠ Plzeň
 4:17  5:12  12:9  4:8  13:21 MKŠ 2012  4:11  42:78  2  6.
DHC
Plzeň A
 9:14  15:14 15:1   4:7 13:9   11:4 MKŠ 2012  67:49  8  3.

Mladší žačky B

B DHC Slavia
Praha I
TJ Sokol Kobylisy
II černá
FK Hvězda
Cheb A
Sokol
Písek B
HC
Zlín A
DHC
Plzeň B
Černí Andělé DHK
Slavoj Žirovnice
Skóre Body Pořadí
DHC Slavia Praha I MKŠ 2012  20:1  22:8  20:6  15:7  15:7  18:7 17:2   127:38  14 1. 
TJ Sokol Kobylisy II černá  1:20 MKŠ 2012  4:20  7:18  2:27  4:7  3:11 8:11  27:114  0 8. 
FK Hvězda Cheb A  8:22  20:4 MKŠ 2012 17:14   17:23  19:9  14:8  18:6 113:86  10  3. 
Sokol Písek B  6:20 18:7   14:17 MKŠ 2012  3:21  16:14  5:11  21:9  83:99  6 5. 
HC Zlín A  7:15  27:2  23:17  21:3 MKŠ 2012  18:11  13:2  20:7  129:57  12 2. 
DHC Plzeň B  7:15  7:4 9:19   14:16  11:18 MKŠ 2012 7:12   9:8 64:92  6. 
Černí Andělé  7:18  11:3  8:14  11:5 2:13   12:7 MKŠ 2012  12:5 63:65  4. 
DHK Slavoj Žirovnice  2:17 11:8   6:18  9:21  7:20  8:9 5:12  MKŠ 2012  48:105  2  7.

Mladší žačky C

C HC Háje
Praha II
Sokol
Vršovice
FK Hvěda
Cheb B
Sokol
Písek A
DHK
Baník Most
Házená
Rokycany
HC Milevsko Skóre Body Pořadí
HC Háje Praha II MKŠ 2012  6:10 13:7  1:15  3:11  4:3  2:6 29:52  5. 
Sokol Vršovice 10:6  MKŠ 2012  20:9  6:24  16:11  16:7  10:10  78:67  9  3.
FK Hvěda Cheb B  7:13 9:20  MKŠ 2012  0:14  6:19  5:8 6:22   33:96  0  7.
Sokol Písek A  15:1  24:6  14:0 MKŠ 2012  21:8  21:2  15:8  110:25  12  1.
DHK Baník Most  11:3  11:16  19:6  8:21 MKŠ 2012  16:4  12:16 77:66  4. 
Házená Rokycany  3:4 7:16   8:5  2:21 4:16  MKŠ 2012  1:22 25:82  6. 
HC Milevsko  6:2  10:10 22:6   8:15  16:12  22:1 MKŠ 2012  84:46  9  2.

Mladší žačky D

D DHC Slavia
Praha II
TJ Sokol Kobylisy
II žlutá
Slavoj Tachov A HBC Strakonice
1921
DHK Zora Olomouc TJ Sokol
Lázně Kynžvart
Jiskra
Havlíčkův Brod
Skóre Body Pořadí
DHC Slavia
Praha II
MKŠ 2012  1:11  4:12  3:14  12:4  5:9  6:18 31:68  6. 
TJ Sokol
Kobylisy II žlutá
11:1  MKŠ 2012  5:10  5:6  11:2  16:3  17:14  65:36  8 4. 
Slavoj Tachov A  12:4  10:5 MKŠ 2012  10:9  14:5  6:5  8:11 60:39  10  2. 
HBC Strakonice
1921
 14:3 6:5
 9:10 MKŠ 2012  6:4 9:8   9:10  53:40 3. 
DHK Zora
Olomouc
4:12   2:11  5:14  4:6 MKŠ 2012  5:7  4:15 24:65  7. 
TJ Sokol
Lázně Kynžvart
 9:5  3:16  5:6 8:9   7:5 MKŠ 2012  4:14  36:55 5. 
Jiskra
Havlíčkův Brod
 18:6  14:17  11:8 10:9   15:4  14:4 MKŠ 2012 82:48  10  1. 

Mladší žačky E

E HC Háje 
Praha I
Házená 
Jindřichův 
Hradec
 DHC Slavia 
Praha I
HC Zlín A Skóre Body Pořadí
HC Háje 
Praha I
MKŠ 2011  10:7 11:16  10:11 31:34  3. 
Házená 
Jindřichův 
Hradec
 7:10 MKŠ 2011 6:15   8:13 21:38  4. 
DHC Slavia 
Praha I
 16:11  15:6 MKŠ 2011  15:7 46.24  1. 
HC Zlín A 11:10   13:8  7:15 MKŠ 2011 31:33  2. 

Mladší žačky F

F Sokol 
Písek A
HC Milevsko Jiskra 
Havlíčkův Brod
Slavoj Tachov A Skóre Body Pořadí
Sokol 
Písek A
MKŠ 2011  15:8 18:12   11:9 44:29   6  1. 
HC Milevsko  8:15 MKŠ 2011 14:11 

11:8 

33:34  2. 
Jiskra 
Havlíčkův Brod
 12:18  11:14 MKŠ 2011 11:8   34:40  2  3.
Slavoj Tachov A  9:11 8:11   8:11 MKŠ 2011 25:33  4. 

Mladší žačky G

G DHC 
Plzeň A
TJ Astra 
Praha
FK Hvězda 
Cheb A
Černí Andělé Skóre Body Pořadí
DHC 
Plzeň A
MKŠ 2011  15:14  21:14  14:3 50:31  1. 
TJ Astra 
Praha
 14:15 MKŠ 2011  15:12  4:14 33:41  4. 
FK Hvězda 
Cheb A
 14:21  12:15 MKŠ 2011 14:8  40:44  3. 
Černí Andělé  3:14  14:4  8:14 MKŠ 2011 25:31  2. 

Mladší žačky H

H Sokol Vršovice DHK 
Baník Most
HBC Strakonice
1921
TJ Sokol 
Kobylisy II žlutá
Skóre Body Pořadí
Sokol Vršovice MKŠ 2011  16:11  8:11  13:13 37:35  2. 
DHK 
Baník Most
 11:16 MKŠ 2011  8:11  9:4 28:31  3. 
HBC Strakonice
1921
 11:8  11:8 MKŠ 2011 6:5  28:21  1. 
TJ Sokol 
Kobylisy II žlutá
 13:13 4:9   5:6 MKŠ 2011 22:28  4. 

Mladší žačky I

I TJ Kovofiniš 
Ledeč nad Sázavou
HK Slavia 
VŠ Plzeň
Sokol Písek B DHC Plzeň B Skóre Body Pořadí
TJ Kovofiniš 
Ledeč nad Sázavou
MKŠ 2011  21:13 11:7   15:11 47:31  1. 
HK Slavia 
VŠ Plzeň
 13:21 MKŠ 2011  8:9  6:9 27:39  4. 
Sokol Písek B  7:11 9:8  MKŠ 2011 16:14  32:33  2. 
DHC Plzeň B  11:15  9:6  14:16 MKŠ 2011 34:37  3. 

Mladší žačky J

J HC Háje Praha II Házená Rokycany TJ Sokol 
Lázně Kynžvart
DHC Slavia 
Praha II
Skóre Body Pořadí
HC Háje Praha II MKŠ 2011  4:3  2:12 4:7  10:22  3. 
Házená Rokycany  3:4 MKŠ 2011  2:6  5:10 10:20  4. 
TJ Sokol 
Lázně Kynžvart
 12:2  6:2 MKŠ 2011 9:5  27:9  1. 
DHC Slavia 
Praha II
 7:4 10:5   5:9 MKŠ 2011 22:18  2. 

Mladší žačky FIN 1-4

FIN 1-4 DHC Slavia 
Praha I
HC Zlín A Sokol 
Písek A
HC Milevsko Skóre Body Pořadí
DHC Slavia 
Praha I
MKŠ 2011  15:7  16:5  16:6 47:18  1. 
HC Zlín A 7:15  MKŠ 2011  10:14 17:15   34:44  3.
Sokol 
Písek A
 5:16  14:10 MKŠ 2011  15:8 34:34   4  2.
HC Milevsko 6:16   15:17  8:15 MKŠ 2011 29:48  4.

Mladší žačky FIN 5-8

FIN 5-8 HC Háje 
Praha I
Házená 
Jindřichův 
Hradec
Jiskra 
Havlíčkův Brod
Slavoj Tachov A Skóre Body Pořadí
HC Háje 
Praha I
MKŠ 2011  10:7  11:11 6:5  27:23   6.
Házená 
Jindřichův 
Hradec
 7:10 MKŠ 2011  5:10 14:8  26:28   7.
Jiskra 
Havlíčkův Brod
 11:11  10:5 MKŠ 2011 11:8  32:24   5.
Slavoj Tachov A 5:6  8:14  8:11 MKŠ 2011  21:31 8. 

Mladší žačky FIN 9-12

FIN 9-12 DHC 
Plzeň A
Černí Andělé HBC Strakonice
1921
Sokol Vršovice Skóre Body Pořadí
DHC 
Plzeň A
MKŠ 2011  14:3  11:15  22:12 47:30  10. 
Černí Andělé  3:14 MKŠ 2011  6:12  11:16 20:42  12. 
HBC Strakonice
1921
 15:11  12:6 MKŠ 2011  11:8 38:25  9. 
Sokol Vršovice  12:22  16:11  8:11 MKŠ 2011 36:44  11. 

Mladší žačky FIN 13-16

FIN 13-16 FK Hvězda 
Cheb A
TJ Astra 
Praha
DHK 
Baník Most
TJ Sokol 
Kobylisy II žlutá
Skóre Body Pořadí
FK Hvězda 
Cheb A
MKŠ 2011  12:15  16:12 9:10   37:37 15. 
TJ Astra 
Praha
 15:12 MKŠ 2011  14:12 7:15  36:39  14. 
DHK 
Baník Most
12:16   12:14 MKŠ 2011  9:4 33:34  16. 
TJ Sokol 
Kobylisy II žlutá
 10:9 15:7    4:9 MKŠ 2011  29:25 13. 

Mladší žačky FIN 17-20

FIN 17-20 TJ Kovofiniš 
Ledeč nad Sázavou
Sokol Písek B TJ Sokol 
Lázně Kynžvart
DHC Slavia 
Praha II
Skóre Body Pořadí
TJ Kovofiniš 
Ledeč nad Sázavou
MKŠ 2011  11:7  10:7 7:11  28:25  18. 
Sokol Písek B  7:11 MKŠ 2011  11:6 5:14  23:31  19. 
TJ Sokol 
Lázně Kynžvart
7:10   6:11 MKŠ 2011  9:5 22:26  20. 
DHC Slavia 
Praha II
 11:7  14:5  5:9 MKŠ 2011 30:21   4  17.

Mladší žačky FIN 21-24

FIN 21-24 DHC Plzeň B HK Slavia 
VŠ Plzeň
HC Háje Praha II Házená Rokycany Skóre Body Pořadí
DHC Plzeň B MKŠ 2011  9:6  11:4  8:7  28:17 21. 
HK Slavia 
VŠ Plzeň
6:9  MKŠ 2011  13:6  8:5 27:20  22. 
HC Háje Praha II  4:11  6:13 MKŠ 2011  4:3 14:27  23. 
Házená Rokycany  7:8  5:8  3:4 MKŠ 2011 15:20  24. 

Mladší žačky FIN 25-29

FIN 25-29 Slavoj 
Tachov B
DHK Slavoj Žirovnice TJ Sokol Kobylisy II černá FK Hvěda Cheb B DHK Zora
Olomouc
Skóre Body Pořadí
Slavoj 
Tachov B
MKŠ 2011  6:7 3:2  11:8   3:4 23:21  27. 
DHK Slavoj Žirovnice  7:6 MKŠ 2011  9:1 7:6   8:7  31:20 25. 
TJ Sokol Kobylisy II černá  2:3 1:9  MKŠ 2011  5:4  3:8 11:24  28. 
FK Hvěda Cheb B  8:11

6:7 

 4:5 MKŠ 2011 2:8  20:31 29. 
DHK Zora
Olomouc
 4:3  7:8 8:3   8:2 MKŠ 2011 27:16  26. 
družstva na sedmém a osmém místě po základní části nepostupují do
semifinále, ale přímo do této skupiny o konečné umístění

 

Listina střelkyň

Jméno

Družstvo

Kategorie

1.den

2.den

3.den

Celkem

Hattlmannová Evelína

TJ Astra Praha

mladší

0

 

 

0

Strádová Vednula

TJ Astra Praha

mladší

6

10

3

19

Kleindienstová Karolína

TJ Astra Praha

mladší

10

2

1

13

Hartmanová Sofie

TJ Astra Praha

mladší

0

 

 

0

Alblová Zuzana

TJ Astra Praha

mladší

0

 

 

0

Furbachová Michaela

TJ Astra Praha

mladší

1

 

 

1

Mihaĺová Petra

TJ Astra Praha

mladší

16

13

3

32

Kopalová Natálie

TJ Astra Praha

mladší

1

 

 

1

Ludwig Karolína

TJ Astra Praha

mladší

1

6

2

9

Janoušková Jolana

TJ Astra Praha

mladší

1

 

 

1

Nechvátalová Natálie

TJ Astra Praha

mladší

8

9

4

21

Kopecká Kristýna

TJ Astra Praha

mladší

1

 

1

2

Malantuková Pavlína

TJ Astra Praha

mladší

2

 

 

2

Jedličková Zuzana

TJ Astra Praha

mladší

1

 

 

1

Baumruková Eliška

DHC Plzeň "A"

mladší

6

5

3

14

Košková Tereza

DHC Plzeň "A"

mladší

7

2

1

10

Stulíková Barbora

DHC Plzeň "A"

mladší

5

3

1

9

Loskotová Barbora

DHC Plzeň "A"

mladší

 

 

1

1

Růžičková Adéla

DHC Plzeň "A"

mladší

5

6

2

13

Burjasová Tereza

DHC Plzeň "A"

mladší

4

4

 

8

Růžková Magdaléna

DHC Plzeň "A"

mladší

3

5

 

8

Palečková Aneta

DHC Plzeň "A"

mladší

3

6

1

10

Polanková Markéta

DHC Plzeň "A"

mladší

7

4

2

13

Langerová Nela

DHC Plzeň "A"

mladší

 

 

 

0

Vopatová Laura

DHC Plzeň "A"

mladší

14

12

6

32

Vaicová Tereza

DHC Plzeň "A"

mladší

4

3

2

9

Březinová Katřina

DHC Plzeň "A"

mladší

 

2

 

2

Bažantová Martina

DHC Plzeň "A"

mladší

 

4

3

7

Chvátalová Adéla

DHC Plzeň "A"

mladší

 

 

 

0

Bezdičková Viktorie

DHC Plzeň "B"

mladší

16

4

 

20

Krejčíková Simona

DHC Plzeň "B"

mladší

5

1

 

6

Podlenová Jana

DHC Plzeň "B"

mladší

1

 

 

1

Zídková Andrea

DHC Plzeň "B"

mladší

8

4

1

13

Šollarová Kateřina

DHC Plzeň "B"

mladší

11

10

4

25

Cvačková Natálie

DHC Plzeň "B"

mladší

8

3

 

11

Radová Julie

DHC Plzeň "B"

mladší

0

 

 

0

Kaucká Barbora

DHC Plzeň "B"

mladší

0

 

 

0

Růžková Adriana

DHC Plzeň "B"

mladší

0

 

 

0

Mancellari Sára

DHC Plzeň "B"

mladší

3

4

 

7

Nyklesová Natálie

DHC Plzeň "B"

mladší

2

2

 

4

Bažantová Eva

DHC Plzeň "B"

mladší

0

5

3

8

Šantorová Marie

DHC Plzeň "B"

mladší

2

6

 

8

Smejkalová Lucie

DHC Plzeň "B"

mladší

0

 

 

0

ONDROUŠKOVÁ NIKOLA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

0

 

 

0

POSPÍŠILOVÁ KLÁRA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

0

 

 

0

KNYTLOVÁ MICHAELA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

7

3

2

12

HAVLINOVÁ ANEŽKA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

9

7

1

17

PEJŠOVÁ VIKTORIE

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

4

1

1

6

MATJĚKOVÁ REGINA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

22

14

2

38

STAROSTOVÁ NATÁLIE

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

23

11

 

34

PETRÁKOVÁ TEREZA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

10

4

3

17

DRAHORÁDOVÁ TEREZA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

5

 

 

5

EŠNEROVÁ MARKÉTA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

10

9

2

21

BAROŇOVÁ ELIŠKA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

12

7

2

21

GALIASKAROVA ALINA

DHC SLAVIA PRAHA I

mladší

9

3

3

15

MOLNÁROVÁ VERONIKA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

 

 

0

NECHANICKÁ TEREZA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

 

 

0

CHODOUNSKÁ ANNA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

9

3

12

HRABÁNKOVÁ ANETA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

5

3

8

JAROLÍMOVÁ NICOLE

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

1

1

2

ŘEŽÁBKOVÁ JULIE

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

13

 

13

Kramlíková Eva

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

2

1

3

JÍCHOVÁ ANNA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

 

 

0

DEKASTELLO EVA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

2

 

2

JEŽKOVÁ KRISTINA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

18

1

19

MANOUŠKOVÁ NIKOLA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

 

 

0

NOVÁKOVÁ NATÁLIE

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

2

 

2

KRYBUSOVÁ ADÉLA

DHC SLAVIA PRAHA II

mladší

 

10

2

12

Kolárová Veronika

 HC Háje I

mladší

6

6

2

14

Kropelnická Lucie

 HC Háje I

mladší

3

2

 

5

Beroušková Tereza

 HC Háje I

mladší

7

2

 

9

Jandová Klára

 HC Háje I

mladší

6

5

 

11

Bláhová Barbora

 HC Háje I

mladší

4

4

1

9

Dejmková Michaela

 HC Háje I

mladší

6

1

 

7

Baborovská Natálie

 HC Háje I

mladší

2

1

 

3

Válová Adéla

 HC Háje I

mladší

23

26

3

52

Mandíková Marie

 HC Háje I

mladší

0

 

 

0

Hloušková Andrea

 HC Háje I

mladší

0

 

 

0

Nývltová Kateřina

 HC Háje II

mladší

3

 

 

3

Kačerovská Anna

 HC Háje II

mladší

6

 

 

6

Uchytilová Sára

 HC Háje II

mladší

3

1

2

6

Farkašová Adéla

 HC Háje II

mladší

1

 

1

2

Lehovcová Eliška

 HC Háje II

mladší

 

 

1

1

Kuklová Tereza

 HC Háje II

mladší

1

 

 

1

Kantůrková Simona

 HC Háje II

mladší

2

2

2

6

Komínková Tereza

 HC Háje II

mladší

3

5

 

8

Černá Nela

 HC Háje II

mladší

1

6

 

7

Štěpánová Bára

 HC Háje II

mladší

2

2

 

4

Rakárová Pavla

 HC Háje II

mladší

 

 

 

0

Lexová Kristýna

 HC Háje II

mladší

2

 

 

2

Hejkalová Adéla

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

0

 

 

0

Nováková Nikola

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

0

 

 

0

Stehlíková Karolína

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

5

5

2

12

Kudlová Šárka

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

18

20

6

44

Seredová Eliška

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

2

3

 

5

Krajmerová Iveta

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

7

10

 

17

Havlová Linda

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

0

 

 

0

Finsterlová Anna

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

0

1

 

1

Zpěváková Sára

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

0

 

 

0

Suchanová Anna

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

2

12

 

14

Glattová Ella

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

15

14

2

31

Králiková Leona

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

0

 

 

0

Ficbauerová Gabriela

JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

mladší

1

 

 

1

 ZABILKOVÁ Natálie

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

0

 

 

0

 MAXOVÁ Tereza

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

0

1

 

1

 TALIÁNOVÁ Kristýna

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

0

 

 

0

 PRÁGROVÁ Adéla

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

5

5

1

11

 MARTÍNKOVÁ Tereza

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

3

9

1

13

 NEIDROVÁ Barbora

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

11

9

1

21

 PICKOVÁ Viktorie

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

6

9

2

17

 DVOŘÁKOVÁ Anna

JINDŘICHŮV HRADEC

mladší

6

17

 

23

Dererová Dominka

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

0

1

 

1

Holasová Kateřina

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

2

 

 

2

Teplá Nicol

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

4

9

 

13

Rychlá Anežka

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

0

 

 

0

Kozmíková Jůlie

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

1

6

6

13

Vrbková Viktorie

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

18

26

 

44

Kolínová Simona

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

13

8

 

21

Tomková Patricie

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

1

2

 

3

Vojtíšková Leontýna

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

1

1

1

3

Žebrová Karolína

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

3

1

 

4

Preclíková Anna

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

0

 

 

0

Kouřilová Anastázie

TJ Sokol Kobylisy žluté

mladší

0

 

 

0

Santnerová Anna

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

0

 

 

0

Holasová Kateřina

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

5

 

3

8

Štefellová Anna

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

1

 

 

1

Rychlá Anežka

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

3

 

9

12

Trnková Anna

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

1

 

 

1

Lemberková Anna

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

1

 

 

1

Žemličková Tereza

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

4

 

2

6

Pernicová Natálie

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

1

 

 

1

Janiurková Adéla

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

1

 

2

3

Samuelová Kamila

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

5

 

 

5

Mrázková Natálie

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

0

 

 

0

Žebrová Karolína

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

2

 

 

2

Preclíková Anna

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

0

 

 

0

Kouřilová Anastázie

TJ Sokol Kobylisy černé

mladší

0

 

 

0

Kunešová Adéla

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

2

2

Králíková Daniela

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

3

 

3

6

Kubíčková Veronika

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

1

1

Sobotíková Natálie

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

1

 

4

5

Pavlíková Anna

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

1

 

 

1

Bóriková Kamila

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

 

0

Blahutová Klárka

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

2

 

4

6

Rampová Klaudie

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

5

 

3

8

Morávková Daniela

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

3

3

Buchtová Andrea

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

 

0

Hermanová Anna

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

 

0

Placková Lucie

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

1

 

2

3

Pavlíková Adéla

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

 

0

Alexinová Nikol

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

0

 

 

0

Matějková Veronika

Mievsko

mladší

0

 

1

1

Čunátová Nela

Mievsko

mladší

3

1

 

4

Vacková Eliška

Mievsko

mladší

0

 

 

0

Kreuzerová Barbora

Mievsko

mladší

11

2

 

13

Volfová Barbora

Mievsko

mladší

7

3

 

10

Koňáková Martina

Mievsko

mladší

0

5

 

5

Matějková Lenka

Mievsko

mladší

8

4

 

12

Kodadová  Tereza

Mievsko

mladší

5

10

 

15

Tůmová  Kateřina

Mievsko

mladší

7

4

3

14

Horažďovská Nela

Mievsko

mladší

27

27

2

56

Bočanová Martina

Mievsko

mladší

0

 

 

0

Miklíková Markéta

Zora Olomouc

mladší

 

2

 

2

Matějová Elliška

Zora Olomouc

mladší

 

 

 

0

Sedláčková Adéla

Zora Olomouc

mladší

 

3

1

4

Jílková Valerie

Zora Olomouc

mladší

 

 

 

0

Krejčí Kristina

Zora Olomouc

mladší

 

2

 

2

Slováčková Magdaléna

Zora Olomouc

mladší

 

3

1

4

Kozmíková Simona

Zora Olomouc

mladší

 

 

2

2

Drexlerová Beáta

Zora Olomouc

mladší

 

7

 

7

Kožďálová Jana

Zora Olomouc

mladší

 

3

 

3

Jančová Laura

Zora Olomouc

mladší

 

 

 

0

Krapková Michaela

Zora Olomouc

mladší

 

19

4

23

Šmídová Jolana

Zora Olomouc

mladší

 

 

 

0

Marková Tereza

Zora Olomouc

mladší

 

3

 

3

Korhoňová Kristýna

Zora Olomouc

mladší

 

1

 

1

Zelenková Emma

TJ Sokol Písek A

mladší

5

8

1

14

Ťupová Stella

TJ Sokol Písek A

mladší

17

17

7

41

Kocová Anna

TJ Sokol Písek A

mladší

12

8

2

22

Petrášová Linda

TJ Sokol Písek A

mladší

7

9

1

17

Kolářová Antonie

TJ Sokol Písek A

mladší

4

1

 

5

Hejtmánková Aneta

TJ Sokol Písek A

mladší

0

 

 

0

Košťálová Karolína

TJ Sokol Písek A

mladší

4

7

1

12

Malcová Zuzana

TJ Sokol Písek A

mladší

8

8

 

16

Bártová Lucie

TJ Sokol Písek A

mladší

8

5

1

14

Seidlová Barbora

TJ Sokol Písek A

mladší

10

6

1

17

Kračmanová Nela

TJ Sokol Písek B

mladší

21

14

3

38

Kuchtová Jana

TJ Sokol Písek B

mladší

0

 

 

0

Vitteková Nela

TJ Sokol Písek B

mladší

4

2

3

9

Štědronská Michaela

TJ Sokol Písek B

mladší

0

 

1

1

Ďurišová Laura

TJ Sokol Písek B

mladší

0

 

 

0

Mžíková Zdeňka

TJ Sokol Písek B

mladší

7

3

1

11

Končelíková

TJ Sokol Písek B

mladší

 

 

 

0

Černá Diana

TJ Sokol Písek B

mladší

19

17

3

39

Vlnová Anna

TJ Sokol Písek B

mladší

5

1

 

6

Řehořová Denisa

TJ Sokol Písek B

mladší

6

5

 

11

Mucha Hana

TJ Sokol Písek B

mladší

0

 

 

0

Zíbarová Tereza

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

0

3

1

4

Bufková Karolína

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

1

2

 

3

Benešová Petra

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

3

 

 

3

Vildmanová Kristýna

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

7

1

2

10

Mašková Gabriela

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

0

1

 

1

Zíbarová Kristýna

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

3

1

 

4

Langová Denisa

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

0

 

1

1

Frölichová Lucie

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

2

1

1

4

Moulisová Sára

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

4

5

2

11

Ivaničová Lucie

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

3

 

 

3

Grantnerová Tereza

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

0

 

 

0

Wolfová Kateřina

Rafanky Házená  Rokycany

mladší

0

 

 

0

Stranerová Nicola

HBC Strakonice 1921

mladší

 

4

 

4

Klejnová Apolena

HBC Strakonice 1921

mladší

 

4

 

4

Burdová Eliška

HBC Strakonice 1921

mladší

 

 

 

0

Benešová Nikola

HBC Strakonice 1921

mladší

 

18

 

18

Andrlíková Eva

HBC Strakonice 1921

mladší

 

6

 

6

Harantová Eliška

HBC Strakonice 1921

mladší

 

10

 

10

Šulcová Nela

HBC Strakonice 1921

mladší

 

25

 

25

Císařovská Eva

HBC Strakonice 1921

mladší

 

 

 

0

Koptová Andrea

HBC Strakonice 1921

mladší

 

2

 

2

Kokrdová Michaela

HBC Strakonice 1921

mladší

 

3

 

3

Remešová Ema 

HBC Strakonice 1921

mladší

 

1

 

1

Levá Barbora

HBC Strakonice 1921

mladší

 

1

 

1

Veitsová

HBC Strakonice 1921

mladší

 

5

 

5

Švecová Nela

HBC Strakonice 1921

mladší

 

4

 

4

Nárovcová Agáta

HBC Strakonice 1921

mladší

 

 

 

0

Kovářová Markéta

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

21

14

7

42

Stupková Veronika

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

1

 

1

Ruckaufová Kateřina

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

2

1

 

3

Rotenbornová Tereza

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

2

1

3

Dvořáková Sofia

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

2

3

 

5

Seberová Lucie

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

1

1

2

4

Vnoučková Ilona

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

9

2

 

11

Černíková Lea

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

1

 

1

Kárníková Nikola

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

 

 

0

Vasková Viktoria

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

 

 

0

Dixová Robin

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

1

1

1

3

Viktorie Baťková

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

 

 

0

Sládková Emma

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

0

 

 

0

Krejčí Diana

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

1

 

1

2

Jankůjová Kateřina

HC Zlín

mladší

1

 

 

1

Masarová Monika

HC Zlín

mladší

13

16

3

32

Preissová Radana

HC Zlín

mladší

3

7

1

11

Pospíšilová Tereza

HC Zlín

mladší

18

10

2

30

Stránská Tereza

HC Zlín

mladší

16

12

2

30

Elšíková Kateřina

HC Zlín

mladší

0

1

 

1

Vinterová Natálie

HC Zlín

mladší

9

4

 

13

Zelenická Anna

HC Zlín

mladší

0

 

 

0

Kunetová Eliška

HC Zlín

mladší

0

 

 

0

Bartoňová Tereza

HC Zlín

mladší

0

 

 

0

Brabcová Tereza

HC Zlín

mladší

11

11

 

22

Zábojníková Emma

HC Zlín

mladší

7

6

 

13

Pospíšilová Vanda

HC Zlín

mladší

18

8

 

26

Simona Frühbauerová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

 

 

0

Kristýna Vycpálková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

2

1

3

Kamila Brtníková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

20

3

23

Adriana Klappová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

5

1

6

Nela Minaříková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

 

 

0

Markéta Kučerová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

4

 

4

Vendula Hrnčířová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

 

 

0

Tereza Kučerová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

1

 

1

Eliška Mráčková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

16

2

18

Lucie Janoušková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

 

 

0

Michaela Vitků

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

1

 

1

Adéla Havlová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

1

 

1

Valentýna Ábelová

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

1

 

1

Adéla Zedníková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

2

 

2

Adéla Janková

DHK Slavoj Žirovnice

mladší

 

19

 

19

Hrabcová Natálie

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

 

0

Šperlová Magdalena

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

11

11

Budešová Julie

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

1

1

Hůďová Michaela

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

5

5

Bočanová Viktorie

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

17

17

Sňozíková Karolína

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

12

12

Vlasáková Anna

TJ Slavoj Tachov A

mladší