Výsledky 2022 - Mladší žačky

Kompletní listinu střelkyň naleznete ve spodní části stránky.

Mladší žačky A

A Handball PSG Zlín A Sokol Písek B HC Háje Praha A DHK Baník Most DHC Slavia Praha A TJ Slavoj Tachov SHK Veselí nad Moravou HBC Strakonice Jindřichův Hradec HK Slavia VŠ Plzeň Skóre Body Pořadí
Handball PSG Zlín A MKŠ 2012  15:12  11:14  17:6  13:23  15:6  14:13  14:10  10:7  7:17  116:108 12   3.
Sokol Písek B  12:15 MKŠ 2012  19:8  14:12  5:20  10:8  9:10  8:9  10:11  5:12  92:115  6  8.
HC Háje Praha A  14:11  18:19 MKŠ 2012  15:9  7:12  15:11  12:18  13:10 10:13   5:19  169:122  6.
DHK Baník Most  6:17  12:14  9:15 MKŠ 2012  1:25  8:13  9:15  6:21 2:12   2:21  55:153  0  10.
DHC Slavia Praha A  23:13  20:5  12:7  25:1 MKŠ 2012  19:2  16:7  12:6  14:2  8:10  149:53  16  2.
TJ Slavoj Tachov  6:15  8:10  11:15  13:8  2:19 MKŠ 2012  9:20  6:16  4:12  0:19  59:134  2  9.
SHK Veselí nad Moravou  13:14  10:9  18:12  15:9  7:16  20:9 MKŠ 2012  17:13  11:8  5:13  116:103  12  4.
HBC Strakonice  10:14  9:8  10:13  21:6  6:12  16:6  13:17 MKŠ 2012  12:4  7:17 104:97 8  5.
Jindřichův Hradec  7:10  11:10  13:10  12:2  2:14  12:4  8:11  4:12 MKŠ 2012  1:13  70:87  8 7. 
HK Slavia VŠ Plzeň   17:7  12:5  19:5  21:2  10:8  19:0  13:5  17:7  13:1 MKŠ 2012  141:40  18 1. 

Mladší žačky B

B Handball PSG Zlín B Sokol Písek A HC Háje Praha B Černí Andělé DHC Slavia Praha B Házená Kynžvart HK Ivančice HC Milevsko Sokol Kobylisy II DHC Plzeň Skóre Body Pořadí
Handball PSG Zlín B MKŠ 2012  8:22 15:4   17:5  11:13  17:5  8:23  11:21  14:10  10:23  111:126  6.
Sokol Písek A  22:8 MKŠ 2012  19:0  24:5  14:5  19:2  14:4  12:12  15:2  10:14  148:51  15  2.
HC Háje Praha B  4:15  0:19 MKŠ 2012  1:8  6:12  6:6  4:11  0:12  9:7  3:17  33:107  3  8.
Černí Andělé  5:17  5:24  8:1 MKŠ 2012  4:14  7:8  6:21  3:20 7:10   0:22  45:137  2  10.
DHC Slavia Praha B  13:11  5:14  12:6  14:4 MKŠ 2012  16:2  5:12  3:15  11:10  6:11  85:75  10  5.
Házená Kynžvart  5:17  2:19  6:6  8:7  2:16 MKŠ 2012  1:18  1:13  4:6  2:22  31:124  9.
HK Ivančice  23:8  4:14  11:4  21:6  12:5  18:1 MKŠ 2012  10:8  19:5  10:14  128:65  14  3.
HC Milevsko  21:11  12:12 12:0   20:3 15:3  13:1  8:10 MKŠ 2012  20:6  5:11  126:57  13 4. 
Sokol Kobylisy II  10:14  2:15  7:9  10:7 0:11   6:4  5:19  6:20 MKŠ 2012  2:16  48:115  4  7.
DHC Plzeň  23:10  14:10  17:3  22:0  11:6  22:2  14:10  11:5  16:2 MKŠ 2012  149:47  18  1.

Mladší žačky 1.-4.

1. - 4. Slavia VŠ Slavia Praha DHC Plzeň Písek A Skóre Body Pořadí
Slavia VŠ MKŠ 2012  10:8  7:6  16:6  33:20  6  1.
Slavia Praha  8:10 MKŠ 2012  8:13  6:6  22:29  1  3.
DHC Plzeň  6:7  13:8 MKŠ 2012  13:9  32:24  4  2.
Písek A  6:16  6:6  9:13 MKŠ 2012  21:35  1  4.

Mladší žačky 5.-8.

5. - 8. Zlín A Veselí nad Moravou Ivančice Milevsko Skóre Body Pořadí
Zlín A MKŠ 2012  14:13  13:14  6:12  33:39  2  7.
Veselí nad Moravou  13:14 MKŠ 2012  12:10  9:13  34:37  2  8.
Ivančice  14:13  10:12 MKŠ 2012  10:8  34:33  4  5.
Milevsko  12:6  13:9  8:10 MKŠ 2012  33:25  4  6.

Mladší žačky 9.-12.

9. - 12. Strakonice Háje A Slavia Praha 2 Zlín B Skóre Body Pořadí
Strakonice MKŠ 2012  10:13  14:4  20:11  44:28  4  10.
Háje A  13:10 MKŠ 2012  17:10  16:13  46:33  6  9.
Slavia Praha 2  4:14  10:17 MKŠ 2012  13:11  27:42  2 11. 
Zlín B  11:20  13:16  11:13 MKŠ 2012  35:49  0  12.

Mladší žačky 13.-16.

13. - 16. Jindřichův Hradec Písek B Kobylisy Háje B Skóre Body Pořadí

Jindřichův Hradec
MKŠ 2012  11:10  9:6  10:2  30:18  6  13.
Písek B  10:11 MKŠ 2012  17:7  15:4  42:22  14.
Kobylisy  6:9  7:17 MKŠ 2012  7:9  20:35  0  16.
B8Háje B  2:10  4:15  9:7 MKŠ 2012  15:32  2  15.

Mladší žačky 17.-20.

17. - 20. Tachov Most Kynžvart Černí Andělé Skóre Body Pořadí
Tachov MKŠ 2012  13:8  11:5  19:2  43:15  6  17.
Most  8:13 MKŠ 2012  11:2  11:0  30:15  4  18.
Kynžvart  5"11  2:11 MKŠ 2012  8:7 15:29   2  19.
Černí Andělé  2:19  0:11  7:8 MKŠ 2012  9:38  0  20.

Listina střelkyň

Jméno

Družstvo

Kategorie

1.den

2.den

3.den

Celkem

 
Dlesková Natálie DHC Plzeň 14 3   17
Pluhařová Michaela DHC Plzeň 1     1
Rittichová Lucie DHC Plzeň 9 25 4 38
Cvačková Kristýna DHC Plzeň       0
Čardová Eliška DHC Plzeň 6 2   8
Růžičková Gabriela DHC Plzeň 3 2   5
Poskočilová Alžběta DHC Plzeň 6     6
Viazanko Sofie DHC Plzeň       0
Samcová Vendula DHC Plzeň 3 6   9
Červená Rozálie DHC Plzeň 18 17 1 36
Beráková Anna DHC Plzeň 1     1
Lontscharová Anna DHC Plzeň       0
Egermajerová Nikol DHC Plzeň 14 5 1 20
Honalová Ellen DHC Plzeň   2   2
Vodrážková Julie DHC Plzeň 6 5   11
Kaucká Lucie DHC Plzeň 5 1   6
Sedláčková Michaela DHC Plzeň 2 3   5
Kazílková Andrea Háje A     1 1
Bláhová Barbora Háje A 5   16 21
Březinová Martina Háje A 2   7 9
Sinnreichová Klára Háje A       0
Komínková Adéla Háje A 13   22 35
Rysová Anna Háje A 6   11 17
Vyskočilová Klára Háje A 2   3 5
Zálešáková Veronika Háje A 7   17 24
Dolanská Klára Háje A     3 3
Doloh Yuliia Háje A 2   1 3
Ernestová Adéla Háje A 7   16 23
Nepožitková Emma Háje A       0
Nosková Pavla Háje B 1     1
Balšánková Nela Háje B     12 12
Veselá Amálie Háje B       0
Béda Sarah Háje B       0
Mojsejová Barbora  Háje B     1 1
Vozábalová Barbora Háje B       0
Zemanová Vanesa Háje B       0
Vrtišková Tereza Háje B     5 5
Majerová Eliška Háje B       0
Nývltová Natálie  Háje B 5   4 9
Richterová Alena Háje B       0
Křížová Anna Háje B 1   8 9
Dalle Ave Arianna  Háje B     3 3
Martinková Josefína  Háje B       0
Burešová Jana HK Ivančice       0
Do Bao Ngoc Kristýna HK Ivančice   2   2
Koptíková Ellen HK Ivančice 3 1 1 5
Bubeníková Jessica HK Ivančice 4 1 1 6
Nováková Petra HK Ivančice 1     1
Brychová Žaneta HK Ivančice       0
Evstafeva Simona HK Ivančice 10 6 5 21
Holá Vanessa HK Ivančice 4 7   11
Kabelková Tereza HK Ivančice 1 3 2 6
Feithová Kristina HK Ivančice 7 9 2 18
Čožíková Karolína HK Ivančice 5 12   17
Čožíková Denisa HK Ivančice 7 10 1 18
Hrdá Viktorie HK Ivančice 14 12 12 38
Šachrová Zuzana HK Ivančice 2 4   6
Michaliková Julie Jindřichův Hradec 2     2
Bradová Berenika Jindřichův Hradec       0
Jandová Vanda Jindřichův Hradec     1 1
Neidrová Tereza Jindřichův Hradec 3   7 10
Tancerová Natálie Jindřichův Hradec 3   4 7
Řeřichová Mia Jindřichův Hradec 7   7 14
Nosilová Simona Jindřichův Hradec 4   8 12
Kolaříková Alexandra Jindřichův Hradec       0
Špačková Bára Jindřichův Hradec 14   17 31
Komínková Veronika Jindřichův Hradec 1   1 2
Štíchová Monika Jindřichův Hradec 4   6 10
Humhalová Veronika Jindřichův Hradec       0
Staníková Lucie Kobylisy 10 8 2 20
Klírová Sandra Kobylisy       0
Sitná Daniela Kobylisy 2     2
Záškodná Kristina Kobylisy   3   3
Cesnaková Ema Kobylisy 4 5   9
Rysová Natálie Kobylisy 7 2   9
Kubečková Nicol Kobylisy 4 2 1 7
Muratogullari Ela Nur Kobylisy   5   5
Tsolov Emílie Kobylisy   4   4
Dejlová Viktoerie Kobylisy     1 1
Mácová Barbora Kobylisy     1 1
Zerbsová Ella Kobylisy       0
Preclíková Adéla Kobylisy       0
DUBINOVÁ Natalie Lázně Kynžvart       0
SKOČÍKOVÁ Veronika Lázně Kynžvart       0
DOČEKALOVÁ Lucie Lázně Kynžvart       0
KRÁLÍKOVÁ Dominika Lázně Kynžvart 3 7 2 12
JANDOVÁ Andrea Lázně Kynžvart 1 1 1 3
HLAVÁČKOVÁ Eliška Lázně Kynžvart   2 2 4
HLAVÁČKOVÁ Barbora Lázně Kynžvart 2 3   5
JADLOVSKÁ Magdaléna Lázně Kynžvart   2   2
VLKOVÁ Terezka Lázně Kynžvart 2 3   5
LIŠKOVÁ Terezie Lázně Kynžvart   5   5
VÍCHOVÁ Viktorie Lázně Kynžvart       0
KAVÁLKOVÁ Denisa Lázně Kynžvart       0
KOLAJOVÁ Viktorie Lázně Kynžvart       0
Hoferková Simona Milevsko 1     1
Dostálová Adéla Milevsko   2   2
Peterková Kristýna Milevsko 10 6 3 19
Koňáková Stela Milevsko 7 16 4 27
Němečková Simona Milevsko 8 14 9 31
Džermanská Klára Milevsko 5 11 2 18
Fořtová Emma Milevsko 1 2   3
Buzková Veronika Milevsko 17 11 2 30
Koudelková Valenýna Milevsko 3 1 1 5
Kotrbová Ágnes Milevsko   2   2
Šedivá Nikola Milevsko 3 5 3 11
Chleborádová Adéla Most 3   7 10
Bartásková Michaela Most 4   14 18
Marková Zuzana Most 7   14 21
Prokešová Tereza Most 3   1 4
Galliková Vendula Most 2   6 8
Kohutová Pavla Most 1   3 4
Zajačiková Linda Most     6 6
Trégrová Nella Most       0
Žižková Tereza Most 1   3  
Richterová Elena Most       0
Drtíková Julie Černí Andělé 7   2 9
Fialová Jana Černí Andělé     3 3
Finková Daniela Černí Andělé 1     1
Krištofíová Aneta Černí Andělé     1 1
Šílová Klára Černí Andělé 7   8 15
Poková Kateřina Černí Andělé 2   6 8
Valešová Barbora Černí Andělé 3     3
Miklišová Klára Černí Andělé       0
Müllerová Aneta Černí Andělé       0
Friedlová Denisa Černí Andělé 4   2 6
Říhová Karolína Sokol Písek A       0
Bušta Rozárie Sokol Písek A 5   3 8
Nováková Kamila Sokol Písek A 6   8 14
Malečková Adéla Sokol Písek A 8   9 17
Rokůsková Barbora Sokol Písek A 10   15 25
Nováková Anna Sokol Písek A 8   6 14
Sladovníková Natálie Sokol Písek A 12   13 25
Blovská Natálie Sokol Písek A 7   18 25
Kuchtová Tereza Sokol Písek A 16   8 24
Zadražilová Veronika Sokol Písek A 1     1
Koláiřová Barbora Sokol Písek A 6   2 8
Chassardová Lucie Sokol Písek B       0
Tomanová Barbora Sokol Písek B 13   12 25
Černá Juliana Alex Sokol Písek B 3   8 11
Nováková Klára Sokol Písek B 18   19 37
Červenková Tereza Sokol Písek B       0
Ivanovová Natálie Sokol Písek B 2     2
Šimková Sofie Sokol Písek B 5   6 11
Vichrová Emma Sokol Písek B 9   14 23
Ptáčková Anna Sokol Písek B     1 1
Novotná Ella Sokol Písek B 4   9 13
Moravcová Jana DHC Slavia Praha 1 14 10 2 26
Skaláková Alžběta DHC Slavia Praha 1       0
Dudová Apolena DHC Slavia Praha 1 7 13 3 23
Tittlová Laura DHC Slavia Praha 1       0
Doležalová Agáta DHC Slavia Praha 1 11 11   22
Čermáková Emma DHC Slavia Praha 1 8 11   19
Planková Valerie DHC Slavia Praha 1 4 5   9
Čeňková Tereza DHC Slavia Praha 1 1 1   2
Mandáková Sára DHC Slavia Praha 1 3 6   9
Obleserová Denisa DHC Slavia Praha 1 11 11 1 23
Blackmore Ella DHC Slavia Praha 1 3 6   9
Kostková Anna DHC Slavia Praha 1 5 8   13
Kubánková Kateřina DHC Slavia Praha 1 2 4   6
Tulpová Tereza DHC Slavia Praha 2 4 16 4 24
Pavlíková Andrea DHC Slavia Praha 2 8 8 2 18
Verešová Julie DHC Slavia Praha 2 8 10 3 21
Kadlecová Kateřina DHC Slavia Praha 2 7 9 2 18
Vyhnanovská Veronika DHC Slavia Praha 2       0
Šlejmarová Nikola DHC Slavia Praha 2 1     1
Rýparová Tereza DHC Slavia Praha 2       0
Panova Tea DHC Slavia Praha 2 1 1 1 3
Hejnová Bára DHC Slavia Praha 2 7 5 2 14
Brixy Ella DHC Slavia Praha 2       0
Řádová Kristýna DHC Slavia Praha 2 2     2
Žaloudková Tereza DHC Slavia Praha 2       0
Hošková Anna DHC Slavia Praha 2       0
Fingerová Adéla Strakonice       0
Kovářová Anna Strakonice 2   2 4
Machová Amálie Strakonice 9 2   11
Moravcová Justýna Strakonice 9 15 6 30
Klasová Nela Strakonice       0
Remešová Anežka Strakonice 4 4 4 12
Uhlíková Nikola Strakonice 4 3 1 8
Vondráková Johana Strakonice     2 2
Hejtmánková Kristýna Strakonice   8 5 13
Nepodalová Ellen Strakonice   5 5 10
Vršecká Monika Strakonice       0
Němcová Veronika Strakonice 6 6 4 16
Vrbová Jana Strakonice 12 11 5 28
Hůďová Tereza Tachov   1 2 3
Vodičková Dominika Tachov 1 4 1 6
Hůďová Nella Tachov 1 5   6
Tobiášková Marie Tachov   3 2 5
Vrkočová Tereza Tachov 4 |9 2 6
Márová Markéta Tachov 8 9 1 18
Denkócy Nicol Tachov 12 20 3 35
Jašová Kateřina Tachov       0
Malá Amaálie Tachov       0
Bránská Elen Tachov       0
Altmanová Alice Tachov       0
Supová Adéla SHK   Veselí nad Moravou       0
Brablcová Andrea SHK   Veselí nad Moravou   3   3
Matějná Kateřina SHK   Veselí nad Moravou       0
Kočišová Štěpánka SHK   Veselí nad Moravou   21 5 26
Zajícová Ella SHK   Veselí nad Moravou   10   10
Matušková Monika SHK   Veselí nad Moravou       0
Stanislavová Barbora SHK   Veselí nad Moravou   55 11 66
Jandzíková Tereza SHK   Veselí nad Moravou   28 5 33
Sládková Eliška SHK   Veselí nad Moravou       0
Sládková tereza SHK   Veselí nad Moravou       0
Menšíková Evelína SHK   Veselí nad Moravou       0
Konečná Karolína SHK   Veselí nad Moravou       0
Polehňová Tereza SHK   Veselí nad Moravou       0
Kovářová Eliška HK Slavia VŠ Plzeň 9   8 17
Rogozov Josefína HK Slavia VŠ Plzeň 8   4 12
Limberská Sofie HK Slavia VŠ Plzeň 7   10 17
Turečková Eliška HK Slavia VŠ Plzeň 11   17 28
Ládová Lilian HK Slavia VŠ Plzeň 8   18 26
Soukupová Tereza HK Slavia VŠ Plzeň       0
Holatová Marie HK Slavia VŠ Plzeň 5   9 14
Výborná Elen HK Slavia VŠ Plzeň 7   7 14
Naušová Kristýna HK Slavia VŠ Plzeň 7   4 11
Kalinová Nikola HK Slavia VŠ Plzeň 1     1
Křížková Adéle HK Slavia VŠ Plzeň 9   3 12
Sojáková Hana  HK Slavia VŠ Plzeň 8   2 10
ZÁMORSKÁ Ella HANDBALL PSG Zlín "A" 9 8 1 18
ZÁBOJNÍKOVÁ Natálie HANDBALL PSG Zlín "A" 6 3 1 10
MIKELOVÁ Amélie HANDBALL PSG Zlín "A"   5 4 9
ČAGÁNKOVÁ Darina HANDBALL PSG Zlín "A" 9 6 6 21
NEJEDLÁ Natálie HANDBALL PSG Zlín "A" 4 6 2 12
ZÁBOJNÍKOVÁ Nela HANDBALL PSG Zlín "A" 2 1   3
STODŮLKOVÁ Viktorie HANDBALL PSG Zlín "A" 3 4 3 10
SRNĚNSKÁ Josefína HANDBALL PSG Zlín "A" 2 2   4
POLOMÍKOVÁ Adéla HANDBALL PSG Zlín "A" 9 13 1 23
PODLOUCKÁ Emma HANDBALL PSG Zlín "A" 5 4   9
KLABLEŇOVÁ Zuzana HANDBALL PSG Zlín "A" 1 1   2
ČABLOVÁ Adéla HANDBALL PSG Zlín "A" 6 |9 1 7
KAFKOVÁ Anežka HANDBALL PSG Zlín "B"       0
PLEVOVÁ Vanesa HANDBALL PSG Zlín "B"       0
ELŠÍKOVÁ Aneta HANDBALL PSG Zlín "B" 2 3 5 10
KRČKOVÁ Denisa HANDBALL PSG Zlín "B" 20 14 8 42
TRAUBOVÁ Vanesa HANDBALL PSG Zlín "B" 1 2   3
VĚCHTOVÁ Nicole HANDBALL PSG Zlín "B" 10 16 5 31
KRÁLÍČKOVÁ Sabina HANDBALL PSG Zlín "B"       0
MAHDALÍKOVÁ Lucie HANDBALL PSG Zlín "B"       0
MOŘKOVSKÁ Žofie HANDBALL PSG Zlín "B"   1   1
MANOVÁ Adéla HANDBALL PSG Zlín "B"       0
MIKLOVÁ Vanesa HANDBALL PSG Zlín "B" 1 2   3
ŠTELCOVÁ Denisa HANDBALL PSG Zlín "B" 5 11 4 20
DOLINOVÁ Michaela HANDBALL PSG Zlín "B" 4 1   5
PORTISCHOVÁ Daniela HANDBALL PSG Zlín "B"   2   2
DOBIÁŠOVÁ Viktorie HANDBALL PSG Zlín "B" 8 5   13
Dlesková Natálie
DHC Plzeň 14     14  
Pluhařová Michaela DHC Plzeň 1     1  
Rittichová Lucie DHC Plzeň 9     9  
Cvačková Kristýna DHC Plzeň       0  
Čardová Eliška DHC Plzeň 6     6  
Růžičková Gabriela DHC Plzeň 3     3  
Poskočilová Alžběta DHC Plzeň 6     6  
Viazanko Sofie DHC Plzeň       0  
Samcová Vendula DHC Plzeň 3     3  
Červená Rozálie DHC Plzeň 18     18  
Beráková Anna DHC Plzeň 1     1  
Lontscharová Anna DHC Plzeň       0  
Egermajerová Nikol DHC Plzeň 14     14  
Honalová Ellen DHC Plzeň       0  
Vodrážková Julie DHC Plzeň 6     6  
Kaucká Lucie DHC Plzeň 5     5  
Sedláčková Michaela DHC Plzeň 2     2  
Kazílková Andrea Háje A       0  
Bláhová Barbora Háje A 5     5  
Březinová Martina Háje A 2     2  
Sinnreichová Klára Háje A       0  
Komínková Adéla Háje A 13     13  
Rysová Anna Háje A 6     6  
Vyskočilová Klára Háje A 2     2  
Zálešáková Veronika Háje A 7     7  
Dolanská Klára Háje A       0  
Doloh Yuliia Háje A 2     2  
Ernestová Adéla Háje A 7     7  
Nepožitková Emma Háje A       0  
Nosková Pavla Háje B 1     1  
Balšánková Nela Háje B       0  
Veselá Amálie Háje B       0  
Béda Sarah Háje B       0  
Mojsejová Barbora  Háje B       0  
Vozábalová Barbora Háje B       0  
Zemanová Vanesa Háje B       0  
Vrtišková Tereza Háje B       0  
Majerová Eliška Háje B       0  
Nývltová Natálie  Háje B 5     5  
Richterová Alena Háje B       0  
Křížová Anna Háje B 1     1  
Dalle Ave Arianna  Háje B       0  
Martinková Josefína  Háje B       0  
Burešová Jana HK Ivančice       0  
Do Bao Ngoc Kristýna HK Ivančice       0  
Koptíková Ellen HK Ivančice 3     3  
Bubeníková Jessica HK Ivančice 4     4  
Nováková Petra HK Ivančice 1     1  
Brychová Žaneta HK Ivančice       0  
Evstafeva Simona HK Ivančice 10     10  
Holá Vanessa HK Ivančice 4     4  
Kabelková Tereza HK Ivančice 1     1  
Feithová Kristina HK Ivančice 7     7  
Čožíková Karolína HK Ivančice 5     5  
Čožíková Denisa HK Ivančice 7     7  
Hrdá Viktorie HK Ivančice 14     14  
Šachrová Zuzana HK Ivančice 2     2  
Michaliková Julie Jindřichův Hradec 2     2  
Bradová Berenika Jindřichův Hradec       0  
Jandová Vanda Jindřichův Hradec       0  
Neidrová Tereza Jindřichův Hradec 3     3  
Tancerová Natálie Jindřichův Hradec 3     3  
Řeřichová Mia Jindřichův Hradec 7     7  
Nosilová Simona Jindřichův Hradec 4     4  
Kolaříková Alexandra Jindřichův Hradec       0  
Špačková Bára Jindřichův Hradec 14     14  
Komínková Veronika Jindřichův Hradec 1     1  
Štíchová Monika Jindřichův Hradec 4     4  
Humhalová Veronika Jindřichův Hradec       0  
Staníková Lucie Kobylisy 10     10  
Klírová Sandra Kobylisy       0  
Sitná Daniela Kobylisy 2     2  
Záškodná Kristina Kobylisy       0  
Cesnaková Ema Kobylisy 4     4  
Rysová Natálie Kobylisy 7     7  
Kubečková Nicol Kobylisy 4     4  
Muratogullari Ela Nur Kobylisy       0  
Tsolov Emílie Kobylisy       0  
Dejlová Viktoerie Kobylisy       0  
Mácová Barbora Kobylisy       0  
Zerbsová Ella Kobylisy       0  
Preclíková Adéla Kobylisy       0  
DUBINOVÁ Natalie Lázně Kynžvart       0  
SKOČÍKOVÁ Veronika Lázně Kynžvart       0  
DOČEKALOVÁ Lucie Lázně Kynžvart       0  
KRÁLÍKOVÁ Dominika Lázně Kynžvart 3     3  
JANDOVÁ Andrea Lázně Kynžvart 1     1  
HLAVÁČKOVÁ Eliška Lázně Kynžvart       0  
HLAVÁČKOVÁ Barbora Lázně Kynžvart 2     2  
JADLOVSKÁ Magdaléna Lázně Kynžvart       0  
VLKOVÁ Terezka Lázně Kynžvart 2     2  
LIŠKOVÁ Terezie Lázně Kynžvart       0  
VÍCHOVÁ Viktorie Lázně Kynžvart       0  
KAVÁLKOVÁ Denisa Lázně Kynžvart       0  
KOLAJOVÁ Viktorie Lázně Kynžvart       0  
Hoferková Simona Milevsko 1     1  
Dostálová Adéla Milevsko       0  
Peterková Kristýna Milevsko 10     10  
Koňáková Stela Milevsko 7     7  
Němečková Simona Milevsko 8     8  
Džermanská Klára Milevsko 5     5  
Fořtová Emma Milevsko 1     1  
Buzková Veronika Milevsko 17     17  
Koudelková Valenýna Milevsko 3     3  
Kotrbová Ágnes Milevsko       0  
Šedivá Nikola Milevsko 3     3  
Chleborádová Adéla Most 3     3  
Bartásková Michaela Most 4     4  
Marková Zuzana Most 7     7  
Prokešová Tereza Most 3     3  
Galliková Vendula Most 2     2  
Kohutová Pavla Most 1     1  
Zajačiková Linda Most       0  
Trégrová Nella Most       0  
Žižková Tereza Most 1        
Richterová Elena Most       0  
Drtíková Julie Černí Andělé 7     7  
Fialová Jana Černí Andělé       0  
Finková Daniela Černí Andělé 1     1  
Krištofíová Aneta Černí Andělé       0  
Šílová Klára Černí Andělé 7     7  
Poková Kateřina Černí Andělé 2     2  
Valešová Barbora Černí Andělé 3     3  
Miklišová Klára Černí Andělé       0  
Müllerová Aneta Černí Andělé       0  
Friedlová Denisa Černí Andělé 4     4  
Říhová Karolína Sokol Písek A       0  
Bušta Rozárie Sokol Písek A 5     5  
Nováková Kamila Sokol Písek A 6     6  
Malečková Adéla Sokol Písek A 8     8  
Rokůsková Barbora Sokol Písek A 10     10  
Nováková Anna Sokol Písek A 8     8  
Sladovníková Natálie Sokol Písek A 12     12  
Blovská Natálie Sokol Písek A 7     7  
Kuchtová Tereza Sokol Písek A 16     16  
Zadražilová Veronika Sokol Písek A 1     1  
Koláiřová Barbora Sokol Písek A 6     6  
Chassardová Lucie Sokol Písek B       0  
Tomanová Barbora Sokol Písek B 13     13  
Černá Juliana Alex Sokol Písek B 3     3  
Nováková Klára Sokol Písek B 18     18  
Červenková Tereza Sokol Písek B       0  
Ivanovová Natálie Sokol Písek B 2     2  
Šimková Sofie Sokol Písek B 5     5  
Vichrová Emma Sokol Písek B 9     9  
Ptáčková Anna Sokol Písek B       0  
Novotná Ella Sokol Písek B 4     4  
Moravcová Jana DHC Slavia Praha 1 14     14  
Skaláková Alžběta DHC Slavia Praha 1       0  
Dudová Apolena DHC Slavia Praha 1 7     7  
Tittlová Laura DHC Slavia Praha 1       0  
Doležalová Agáta DHC Slavia Praha 1 11     11  
Čermáková Emma DHC Slavia Praha 1 8     8  
Planková Valerie DHC Slavia Praha 1 4     4  
Čeňková Tereza DHC Slavia Praha 1 1     1  
Mandáková Sára DHC Slavia Praha 1 3     3  
Obleserová Denisa DHC Slavia Praha 1 11     11  
Blackmore Ella DHC Slavia Praha 1 3     3  
Kostková Anna DHC Slavia Praha 1 5     5  
Kubánková Kateřina DHC Slavia Praha 1 2     2  
Tulpová Tereza DHC Slavia Praha 2 4     4  
Pavlíková Andrea DHC Slavia Praha 2 8     8  
Verešová Julie DHC Slavia Praha 2 8     8  
Kadlecová Kateřina DHC Slavia Praha 2 7     7  
Vyhnanovská Veronika DHC Slavia Praha 2       0  
Šlejmarová Nikola DHC Slavia Praha 2 1     1  
Rýparová Tereza DHC Slavia Praha 2       0  
Panova Tea DHC Slavia Praha 2 1     1  
Hejnová Bára DHC Slavia Praha 2 7     7  
Brixy Ella DHC Slavia Praha 2       0  
Řádová Kristýna DHC Slavia Praha 2 2     2  
Žaloudková Tereza DHC Slavia Praha 2       0  
Hošková Anna DHC Slavia Praha 2       0  
Fingerová Adéla Strakonice       0  
Kovářová Anna Strakonice 2     2  
Machová Amálie Strakonice 9     9  
Moravcová Justýna Strakonice 9     9  
Klasová Nela Strakonice       0  
Remešová Anežka Strakonice 4     4  
Uhlíková Nikola Strakonice 4     4  
Vondráková Johana Strakonice       0  
Hejtmánková Kristýna Strakonice       0  
Nepodalová Ellen Strakonice       0  
Vršecká Monika Strakonice       0  
Němcová Veronika Strakonice 6     6  
Vrbová Jana Strakonice 12     12  
Hůďová Tereza Tachov       0  
Vodičková Dominika Tachov 1     1  
Hůďová Nella Tachov 1     1  
Tobiášková Marie Tachov       0  
Vrkočová Tereza Tachov 4     4  
Márová Markéta Tachov 8     8  
Denkócy Nicol Tachov 12     12  
Jašová Kateřina Tachov       0  
Malá Amaálie Tachov       0  
Bránská Elen Tachov       0  
Altmanová Alice Tachov       0  
Supová Adéla SHK   Veselí nad Moravou       0  
Brablcová Andrea SHK   Veselí nad Moravou       0  
Matějná Kateřina SHK   Veselí nad Moravou       0  
Kočišová Štěpánka SHK   Veselí nad Moravou       0  
Zajícová Ella SHK   Veselí nad Moravou       0  
Matušková Monika SHK   Veselí nad Moravou       0  
Stanislavová Barbora SHK   Veselí nad Moravou       0  
Jandzíková Tereza SHK   Veselí nad Moravou       0  
Sládková Eliška SHK   Veselí nad Moravou       0  
Sládková tereza SHK   Veselí nad Moravou       0  
Menšíková Evelína SHK   Veselí nad Moravou       0  
Konečná Karolína SHK   Veselí nad Moravou       0  
Polehňová Tereza SHK   Veselí nad Moravou       0  
Kovářová Eliška HK Slavia VŠ Plzeň 9     9  
Rogozov Josefína HK Slavia VŠ Plzeň 8     8  
Limberská Sofie HK Slavia VŠ Plzeň 7     7  
Turečková Eliška HK Slavia VŠ Plzeň 11     11  
Ládová Lilian HK Slavia VŠ Plzeň 8     8  
Soukupová Tereza HK Slavia VŠ Plzeň       0  
Holatová Marie HK Slavia VŠ Plzeň 5     5  
Výborná Elen HK Slavia VŠ Plzeň 7     7  
Naušová Kristýna HK Slavia VŠ Plzeň 7     7  
Kalinová Nikola HK Slavia VŠ Plzeň 1     1  
Křížková Adéle HK Slavia VŠ Plzeň 9     9  
Sojáková Hana  HK Slavia VŠ Plzeň 8     8  
ZÁMORSKÁ Ella HANDBALL PSG Zlín "A" 9     9  
ZÁBOJNÍKOVÁ Natálie HANDBALL PSG Zlín "A" 6     6  
MIKELOVÁ Amélie HANDBALL PSG Zlín "A"       0  
ČAGÁNKOVÁ Darina HANDBALL PSG Zlín "A" 9     9  
NEJEDLÁ Natálie HANDBALL PSG Zlín "A" 4     4  
ZÁBOJNÍKOVÁ Nela HANDBALL PSG Zlín "A" 2     2  
STODŮLKOVÁ Viktorie HANDBALL PSG Zlín "A" 3     3  
SRNĚNSKÁ Josefína HANDBALL PSG Zlín "A" 2     2  
POLOMÍKOVÁ Adéla HANDBALL PSG Zlín "A" 9     9  
PODLOUCKÁ Emma HANDBALL PSG Zlín "A" 5     5  
KLABLEŇOVÁ Zuzana HANDBALL PSG Zlín "A" 1     1  
ČABLOVÁ Adéla HANDBALL PSG Zlín "A" 6     6  
KAFKOVÁ Anežka HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
PLEVOVÁ Vanesa HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
ELŠÍKOVÁ Aneta HANDBALL PSG Zlín "B" 2     2  
KRČKOVÁ Denisa HANDBALL PSG Zlín "B" 20     20  
TRAUBOVÁ Vanesa HANDBALL PSG Zlín "B" 1     1  
VĚCHTOVÁ Nicole HANDBALL PSG Zlín "B" 10     10  
KRÁLÍČKOVÁ Sabina HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
MAHDALÍKOVÁ Lucie HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
MOŘKOVSKÁ Žofie HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
MANOVÁ Adéla HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
MIKLOVÁ Vanesa HANDBALL PSG Zlín "B" 1     1  
ŠTELCOVÁ Denisa HANDBALL PSG Zlín "B" 5     5  
DOLINOVÁ Michaela HANDBALL PSG Zlín "B" 4     4  
PORTISCHOVÁ Daniela HANDBALL PSG Zlín "B"       0  
DOBIÁŠOVÁ Viktorie HANDBALL PSG Zlín "B" 8     8