Skip to content

Ročník 2025

Karel Šulc

Výsledky 2024

Historie

O turnaji

Pobyt a hřiště

Program

Fotogalerie

Rozlosování Mladší a mini 6+1, sobota 4.5.2024

 

Hala
8:00mladší APardubiceČerní Andělé
8:30mladší AMilevskoVelké Meziříčí
9:00mladší ASl. Praha IIDHC Plzeň A
9:30mladší AKynžvartKobylisy A
10:00mladší ADHC Plzeň APardubice
10:30mladší AMilevskoSl. Praha II
11:00mladší AČerní Andělé Kynžvart
11:30mladší DÚstí n. L.Rokycany
12:00mladší DZlín APísek B
12:30mladší DČ. BudějoviceSl. Praha I
13:00mladší DRokycanyKobylisy B
13:30mladší DPísek BÚstí n. L.
14:00mladší DZlín AČ. Budějovice
14:30mladší CSla/As PrahaVršovice
15:00mladší CBohuniceStrakonice
15:30mladší CSla/As PrahaStředočešky
16:00mladší CChebVršovice
16:30mladší BVŠ PlzeňHáje Praha
17:00mladší BLedeč n. S.Astra Praha
17:30mladší BJ. HradecOlomouc
18:00mladší BBaník MostHáje Praha
18:30mladší BDHC Plzeň BOlomouc
19:00mladší BAstra PrahaVŠ Plzeň
19:30mladší BDHC Plzeň BBaník Most

 

Tartan
8:00mladší BVŠ PlzeňBaník Most
8:30mladší BJ. HradecDHC Plzeň B
9:00mladší BLedeč n. S.Olomouc
9:30mladší BAstra PrahaHáje Praha
10:00mladší BJ. HradecVŠ Plzeň
10:30mladší BBaník MostLedeč n. S.
11:00mladší BOlomoucAstra Praha
11:30mladší BDHC Plzeň BHáje Praha
12:00mladší BLedeč n. S.J. Hradec
12:30mladší BAstra PrahaBaník Most
13:00mladší BVŠ PlzeňDHC Plzeň B
13:30mladší BHáje PrahaOlomouc
14:00mladší BVŠ PlzeňLedeč n. S.
14:30mladší BJ. HradecAstra Praha
15:00mladší BOlomoucBaník Most
15:30mladší BLedeč n. S.DHC Plzeň B
16:00mladší AKynžvartSl. Praha II
16:30mladší AKobylisy AMilevsko
17:00mladší APardubiceVelké Meziříčí
17:30mladší AČerní Andělé DHC Plzeň A
18:00mladší ASl. Praha IIKobylisy A
18:30mladší APardubiceKynžvart
19:00mladší AVelké MeziříčíDHC Plzeň A
19:30mladší AMilevskoČerní Andělé

 

Tráva 2
8:00mini PVŠ PlzeňHáje Praha
8:30mini PMilevskoDHC Sluníčka
9:00mini PPísek BMost
9:30mini PVelké MeziříčíAstra Praha
10:00mini PMilevskoVŠ Plzeň
10:30mini PMostVelké Meziříčí
11:00mini PHáje PrahaPísek B
11:30mini PDHC SluníčkaMost
12:00mini R Černí Andělé Malacky
12:30mini R J. HradecDHC Žirafy
13:00mini R Černí Andělé Sl. Praha I
13:30mini R DHC ŽirafyCheb
14:00mini R Sl. Praha IMalacky
14:30mini R BohuniceČerní Andělé
15:00mini SDHC růžováKynžvart
15:30mini SPísek AStrakonice
16:00mini SKynžvartKobylisy
16:30mini SSl. Praha IIÚstí n. L.
17:00mini SKynžvartPísek A
17:30mini SStrakonice Sl. Praha II
18:00mini SPísek AKobylisy
18:30mini SÚstí n. L.DHC růžová
19:00mini SKynžvartSl. Praha II
19:30mini SKobylisy DHC růžová

 

Tráva 3
8:00mini R MalackyCheb
8:30mini R J. HradecBohunice
9:00mini R DHC ŽirafySl. Praha I
9:30mini R ChebČerní Andělé
10:00mini SKobylisy Ústí n. L.
10:30mini SSl. Praha IIPísek A
11:00mini SÚstí n. L.Kynžvart
11:30mini SStrakonice DHC růžová
12:00mini PVelké MeziříčíVŠ Plzeň
12:30mini PAstra PrahaMilevsko
13:00mini PPísek BDHC Sluníčka
13:30mini PMostHáje Praha
14:00mini PVŠ PlzeňAstra Praha
14:30mini PPísek BVelké Meziříčí
15:00mini PMilevskoMost
15:30mini PDHC SluníčkaHáje Praha
16:00mini R ChebBohunice
16:30mini R Sl. Praha IJ. Hradec
17:00mini R MalackyBohunice
17:30mini R Černí Andělé DHC Žirafy
18:00mini PVelké MeziříčíDHC Sluníčka
18:30mini PHáje PrahaMilevsko
19:00mini PVŠ PlzeňDHC Sluníčka
19:30mini PAstra PrahaPísek B

 

Křižík
8:00mladší DÚstí n. L.Sl. Praha I
8:30mladší DRokycanyZlín A
9:00mladší DPísek BČ. Budějovice
9:30mladší DSl. Praha IKobylisy B
10:00mladší CBohunicePísek A
10:30mladší CDHC Plzeň CSla/As Praha
11:00mladší CStrakonice Cheb
11:30mladší CVršoviceStředočešky
12:00mladší CChebPísek A
12:30mladší AVelké MeziříčíČerní Andělé
13:00mladší AMilevskoKynžvart
13:30mladší ADHC Plzeň AKobylisy A
14:00mladší ASl. Praha IIPardubice
14:30mladší DPísek BSl. Praha I
15:00mladší DČ. BudějoviceÚstí n. L.
15:30mladší DZlín AKobylisy B
16:00mladší CPísek ADHC Plzeň C
16:30mladší CSla/As PrahaBohunice
17:00mladší CStrakonice Vršovice
17:30mladší CStředočeškyDHC Plzeň C
18:00mladší DKobylisy BČ. Budějovice
18:30mladší CChebBohunice
19:00mladší CPísek AStrakonice
19:30mladší BHáje PrahaJ. Hradec

 

Rozlosování Mladší a mini 6+1, sobota 4.5.2024